نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون از عموهای فیتیله ای چه خبر؟
عموهای فیتیله ، بازیگر برنامه فیتیله
مدتی است که عموهای فیتیله ای در تلوزیون دیده نمیشوند که آن ها درباره علت نبودنشان توضیحاتی دادند.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
بازدید : 4,446 نفر

چرا عموهای فیتیله ای در تلوزیون نیستند؟

عمو فیتیله ای ها یا عموهای فیتیله ای نام یک گروه متشکل از محمد مسلمی و حمید گلی و علی فروتن است که با هم به عنوان عمو فیتیله ای ها در مجموعه های تلویزیونی و تئاترها برای کودکان نقش اصلی را اجراء می کنند.

تهیه کننده و بازیگر برنامه فیتیله درباره ی این موضوع که چرا برنامه جدیدشان تولید و از تلویزیون پخش نمی شود، به بیان توضیحاتی پرداخت.

عموهای فیتیله ای به همراه تهیه کننده این مجموعه با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات از آینده کاری شان در تلویزیون سخن گفتند.

عموهای فیتیله

برنامه ی عموهای فیتیله ای چه شد؟


محمد مسلمی اظهار کرد:فیتیله هایی فعلا منتظر هستند ببینید با توجه به تغییر مدیریت جدید و سیاست هایی که در نظر گرفته اند چه اتفاقی در سازمان صداوسیما می افتد.

اسپانسر برنامه های کودک

او با اشاره به مشکلات مالی صداوسیما، خاطرنشان کرد:مشکلات اقتصادی باعث شده که تلویزیون از اسپانسر استفاده کند و متاسفانه این موضوع در برنامه های کودک هم به امری عادی بدل شده است؛ در صورتی که به نظرم باید تدبیری اندیشیده شود تا برنامه های کودک نیاز به اسپانسر نداشته باشند؛ البته اگر اسپانسر فرهنگی باشد اشکالی ندارد اما اسپانسرهای اقتصادی می توانند به برنامه های کودک ضربه بزنند.

در واقع می توان گفت اصل ماجرای حضور اسپانسرها در برنامه ها به ویژه در برنامه های کودک به کمبود بودجه سازمان صداوسیما برمی گردد و گفته می شود که بودجه سازمان کم است

مسلمی یادآور شد که ما به هر حال منتظر هستیم و طرح هایمان را به سازمان ارائه داده ایم اما هنوز کاری را شروع نکرده ایم.

همچنین آقایی، تهیه کننده برنامه «فیتیله» درباره ی لزوم وجود اسپانسر برای ساخت برنامه، گفت:این موضوع عارضه ای است که سازمان صداوسیما درگیر آن است. با توجه به عدم کفایت بودجه برای تولید برنامه هایی که در شأن و منزلت مخاطب است، ما به ناچار برای اینکه بتوانیم برنامه ای خوب تولید کنیم باید سراغ اسپانسر برویم.

او ادامه داد:برای ساخت برنامه فیتیله اسپانسرهایی معرفی شدند اما ما دنبال اسپانسری متناسب با برنامه کودک هستیم که برای برنامه راهبردی باشند و نه مانع.

اپلیکیشین چشمک

آقایی همچنین درباره اپلکیشین چشمک گفت:این اپلکیشین که برای گروه سنی کودک در نظر گرفته شده است به مدت سه یا چهار ماه است فعالیت خود را آغاز کرده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. با وجود اینکه هنوز تبلیغات آنچنانی برای این اپلیکیشین انجام ندادیم، با استقبال خوبی مواجه شده است.

تهیه کننده برنامه «فیتیله» خاطرنشان کرد:وجه تمایزی که اپلکیشین چشمک با سایر اپلکیشین های حوزه کودک دارد، این است که تمام برنامه های تصویری این اپلکیشین تولیدی هستند و هنرمندان عرصه کودک به صورت اختصاصی در برنامه های این اپلیکیشین شرکت کردند. به زودی چشمک، جشنواره هم برگزار خواهد کرد و تبلیغات بیشتری صورت خواهد گرفت.

از عموهای فیتیله ای چه خبر؟

از عموهای فیتیله ای چه خبر؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از عصر ایران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف