قالیشویی
در صورتی که به دنبال یک قالیشویی معتبر در شهر تهران هستید ما در ادامه قصد داریم تا یک مکان بسیار مناسب را برای تمیز کردن و نو کردن فرش هایتان به شما معرفی کنیم.

قالیشویی در تهران و ویژگی های یک قالیشویی

در صورتی که به دنبال انتخاب قالیشویی معتبر برای شست و شوی فرش های خود هستید و از دغدغه روز شما می باشد باید برای اینکه کیفیت فرش های ماشینی و دستباف شما از بین نرود بهترین انتخاب را داشته باشید.

سایت شست و شوی قالی ماژیک با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا قادر به شست و شوی هر چه تمامتر فرش های ماشینی و دستباف شما به بهترین نحو ممکن می باشد.

شما با سپردن فرش های خود برای قالیشویی به مجموعه ماژیک می توانید خیال خود را از کیفیت بالای خدمات و نیروی مجرب برای امور شست و شوی فرش ها راحت کنید.

فعالیت قالیشویی ماژیک در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران می باشد ، پس شما در هر کجای شهر تهران که باشید می توانید با شماره های پشتیبانی سایت در ارتباط بوده و اقدام به ثبت سفارش خود برای شست و شوی فرش نمایید.

قالیشویی ماژیک

قالیشویی تهران با برند ماژیک تمامی حقوق مصرف کننده را با بهترین کیفیت و خدمات تضمین کرده است و این مجموعه از با سابقه ترین مجموعه های شست و شوی فرش شهر تهران می باشد.

ماشینهای استفاده شده در مجموعه به صورت کامل اتوماتیک بوده و امور اسلامی برای شست و شوی فرش ها به صورت کامل رعایت شده است.

توجه داشته باشید که شرکت برای خدمات خود از جمله شست و شوی فرش ، رفو ، ترمیم و همچنین بازسازی فرش امکان ارائه تخفیف های ویژه را نیز قرار داده است که برای اطلاع از تخفیفات می توانید ابتدا سفارش خود را از طریق سایت از قسمت سفارش آنلاین خدمات انجام دهید.

بعد از اینکه سفارش به صورت آنلاین در سایت ثبت شود شما تنها کافی است که منتظر شرکت باشید که کارهای پایانی را با هماهنگی های لازم مجموعه قالیشویی برای شما انجام دهد.

قالیشویی تهران

انتخاب قالیشویی تهران با بهترین خدمات

در صورتی که به دنبال قالیشویی تهران با ارائه بهترین خدمات و آخرین تکنولوژی روز دنیا برای امور شست و شو ، رفوع و ترمیم هستید ، مجموعه ماژیک که دارای سابقه ای طولانی نیز می باشد انتخابی بسیار مناسب برای شما خواهد بود.

توجه داشته باشید که مجموعه ماژیک آمادگی خدمات رسانی به قسمت های مختلف شهر های تهران را دارا می باشد که از جمله می توان به قالیشویی در فرمانی ، داراب و صادقیه اشاره داشت که برای انجام امور شست و شوی فرش می توانید از طریق راه های ارتباطی گفته شده تماس بگیرید.

قالیشویی در فرمانیه :برای انجام امور رفع ، ترمیم و قالیشویی در فرمانیه تهران می توانید با شماره تماس 02122282024 ارتباط برقرار کنند.

قالیشویی در دارآباد :برای دریافت خدمات در دارآباد مانند فرمانیه می توانید با شماره تلفن ثابت 02122282024 تماس بگیرید.

قالیشویی در صادقیه :برای انجام قالیشویی در غرب تهران یا همان صادقیه می توانید با شماره تماس 02144203422 در ارتباط باشید.

برای جنوب تهران با شماره 02166920656 ، برای شرق تهران با شماره 02177556165 و برای مرکز تهران با شماره تماس 02166432022 در ارتباط باشید.

ویژگی خدمات قالیشویی تهران

از ویژگی اصلی این مجموعه می توان به استفاده از ماشین های پیشرفته شستشو و قالیشویی به همراه آبگیری اشاره داشت که قادر است در تایم بین 48 الی 72 ساعت سفارشات شما را به صورت درجه یک و تضمینی تحویل دهد.

در ادامه باید گفت که مجموعه ماژیک دارای سابقه ای 66 ساله با ارائه بهترین خدمات معتبر در شهر تهران می باشد و شروع کار این شرکت به سال 1331 باز میگردد.

این مجموعه آماده خدمات رسانی برای امور قالیشویی ، خدمات ترمیم ، بازسازی فرش های ماشینی و دستباف و همچنین خشکشویی مبلمان شما می باشد.

از مشتریان شرکت های سازمانی این گروه می توان به ایرانسل ، همراه اول و دانشگاه تهران که به ما اعتماد کرده اند اشاره داشت.

شست و شوی فرش ماشینی و دستباف

از خدمات اصلی این مجموعه شست و شوی فرش ماشینی و دستباف به وسیله آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه قالیشویی بدون از بین رفتن رنگ بندی و کیفیت فرش می باشد.

مجموعه ماژیک از سابقه ای بسیار طولانی در بخش شست و شوی فرش های ماشینی و دستباف بوده و به همین دلیل از تجربه ای فوق العاده هم برخوردار است.

شست و شوی انجام شده توسط این مجموعه برای فرش های ابریشم ، تبریز ، کاشان ، کرک ، پشم ، گل ابریشم و تمامی محصولات فرش ماشینی صورت میگیرد.

خدمات ترمیم ارائه شده برای بازسازی کردن فرش ها از تخصص گروه ماژیک می باشد که او مور ترمیم فرش ها به وسیله نیرو های متخصص و استادکار خای مجرب صورت میگیرد.

استادکار های ترمیم فرش دارای تجربه و سابقه ای طولانی می باشند و افزایش عمر و ماندگی فرش را به شما با ترمیم های صورت گرفته تضمین میکنیم.

از جمله خدمات عرضه شده برای ترمیم فرش می توان به رفع سوختگی های فرش ، بید خوردگی و رفوگری اشاره داشت.

از دیگر خدمات عرضه شده توسط گروه ماژیک قالیشویی فرش های دستباف صادرات عرضه شده توسط تاجران می باشد که این خدمات بر روی فرش های دستباف گل ابریشم ، تبریز و بیجار صورت گرفته میشود.

رضایت مشتری از قالیشویی

از مهمترین فاکتور های مجموعه برای امور قالیشویی رضایت مشتری می باشد که یک مشتری راضی همیشه یک مشتری دائمی نیز برای مجموعه می باشد.

پرسنل مجموعه به صورت آموزش دیده می باشد و برخورد عالی و خوش قولی را به شما از طریق پرسنل قرار داده شده به شما تضمین می کنیم.

پس ما برای شما بهترین خدمات قالیشویی را به همراه پرسنلی کاردید و مجرب آماده کرده ایم تا رضایت مشتری در شست و شوی قالی و انتخاب ما جلب بگردد.

مجموعه ما از ماشین آلات با بهترین تکنولوژی پیشرفته به همراه کارخانه اختصاصی استفاده میکند و موارد شوینده به کار رفته شده برای شست و شوی فرش ها به صورت مخصوص می باشد.

کیفیت خدمات عرضه شده برای انجام شستوشوی فرش و همچنین ترمیم و رفوگری به صورت تضمین شده بوده و ما قصد داریم بهترین برای شما باشیم.

 
 
 

قالیشویی تهران ، قالیشویی فرمانیه ، بهترین خدمات قالیشویی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی