نمناک فرهنگ و هنرچهره ها لباس زیبای فرشته حسینی بازیگر زن افغان فیلم رفتن
لباس بازیگر زن ، فرشته حسینی
فرشته حسینی بازیگر زن افغانستانی فیلم سینمایی "رفتن" با لباس زیبایی در جشنواره مراکش حاضر شد , بهرنگ علوی هم در این فیلم ایفای نقش کرده است.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1395

لباس بازیگر زن افغانی در جشنواره مراکش

فرشته حسینی بازیگر زن افغانستانی فیلم "رفتن" به همراه برادران محمودی تهیه کننده و کارگردان این فیلم، بعنوان نماینده ایران در جشنواره فیلم مراکش شرکت کرده اند , او در این جشنواره با لباس زیبایی شرکت کرد.

« فرشته حسینی » بازیگر مهاجر افغانستانی فیلم سینمایی رفتن گفت:از خانواده های افغانستانی تقاضا دارم رویاهای فرزندانشان را نکشند و بگذارند دخترانشان برای خود آرزو داشته باشند.

فیلم سینمایی «رفتن» ساخته برادران محمودی، با فیلم نامه ای از «جمشید محمودی»، کارگردانی «نوید محمودی» و تهیه کنندگی جمشید محمودی کاری مشترک از ایران و افغانستان است که در آن بازیگرانی چون «رضا احمدی»، «فرشته حسینی»، « بهرنگ علوی »، «نازنین بیاتی»، «مسعود میرطاهری»، «افشین اخلاقی»، «سیناسهیلی»، «محفوظ محمودی» و «شمس لنگرودی» ایفای نقش کردند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:«رفتن» قصه ی فرشته و نبی، قصه ی عشقی است که در پیچ و تاب رسیدن و نرسیدن در غبار گم می شود. قصه ی عشقی که از همه چیز غیر از معشوق رنج می بیند. «رفتن» قصه ی درد است. درد خانه به دوشی، درد مهاجرت.

لباس بازیگر زن

لباس زیبای بازیگر افغانستانی

رضا احمدی - فرشته حسینی، بهرنگ علوی، نازنین بیاتی، مسعود میرطاهری، سینا سهیلی، محفوظ محمودی، افشین اخلاقی، بشیر احمد نیکزاد، امیرحسین بابائیان، محمد امین صاحب زاده، کاظم علیزاده، نورآقا احمدی، رقیه رضاپور، مریم حسینی، زهرا حسینی، مریم عظیمی، رقیه داوری، یاسر حمزه، و شمس لنگرودی بازیگران این فیلم هستند.

لباس بازیگر زن

فرشته حسینی در جشنواره مراکش

شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مراکش از تاریخ دوم تا دهم دسامبر (12 تا 22 آذرماه) برگزار می شود و عوامل فیلم «رفتن» نیز برای شرکت در این رویداد سینمایی عازم مراکش شده اند.

فیلم سینمایی «رفتن» محصول مشترک ایران و افغانستان است و در سال ٩٤-٩٥ تولید شده است. پخش بین المللی این فیلم را شرکت فرانسوی «دریم لب» به مدیریت نسرین میرشب برعهده دارد.

لباس بازیگر زن

تصاویر جشنواره فیلم مراکش

گفتنی است، نمایش این فیلم در جشنواره مراکش با تحسین منتقدین و هیات داوران همراه بوده است.

لباس زیبای فرشته حسینی بازیگر زن افغان فیلم رفتن

برگرفته از عصر خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف