تولد
مهران غفوریان
مهران غفوریان کارگردان و بازیگر طناز کشورمان نقش متفاوت خود در دهمین قسمت از سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی را آغاز کرد.

آغاز نقش مهران غفوریان در سریال قورباغه

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی  علی اسدزاده، اولین سریال هومن سیدی در نمایش خانگی است که تاکنون 9 قسمت از آن توزیع شده است. این سریال در هر قسمت با حضور شخصیت جدید، داستان سریال را تکمیل می کند.

هومن سیدی در اولین تجربه خود در ساخت سریال برای نمایش خانگی، از بازیگران مطرح و سرشناس و همچنین استعدادهای جدید دعوت به همکاری کرده است.

مهران غفوریان در دهمین قسمت سریال قورباغه

مهران غفوریان بازیگر جدید سریال قورباغه در قسمت دهم می باشد که بر خلاف نقش های طنز او، در این سریال شخصیت جدی و متفاوتی را بازی می کند.

مهران غفوریان اولین پست اینستاگرامی خود را به پوستر سریال قورباغه با حضور خودش اختصاص داد.

مهران غفوریان

داستان قسمت دهم سریال قورباغه

صفحه رسمی سریال قورباغه در توضیح قسمت دهم نوشت:

پنیر !

تیکه ی سفید با سوراخای ریزی که موش ها رو دیوونه می کنه! کاری می کنه که دیگه حواسشون به تَله نباشه!

صابر ابر

سریال قورباغه یکی از سریال های پر بیننده و جدید شبکه نایش خانگی است که از اولین قسمت توانست طرفداران زیادی را جلب کند.

نوید محمدزاده

حضور نوید محمدزاده برای اولین بار در سریال نمایش خانگی و نقش متفاوت و خاص او در سریال تاثیر زیادی در جلب نظر مخاطبان داشته است.

سحر دولتشاهی و نوید محمدزاده

سحر دولتشاهی در قسمت های کمی از سریال قورباغه حضور دارد اما با این وجود توانسته است در شخصیت متفاوت ایفای نقش کرده و هماهنگی خوبی میان نقش خود و نقش رامین با بازی صابر ابر به وجود آورد. رامین نامزد سابق و هم دانشگاهی فرانک در این سریال است که برای پیدا کردن راز هیپنوتیزم نوری، دوباره در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

نقش متفاوت مهران غفوریان در سریال قورباغه

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی