مخاطبان حذف شده جیمیل

ترفند بازیابی مخاطبان حذف شده جیمیل

کد مطلب : 12727تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که با لیست مخاطبان در جیمیل کار می کنید مlکن است به اشتباه اطلاعات یکی از دوستان خود را حذف کنید. در این شرایط گوگل با ترفندهایی که در جیمیل قرار دارد به شما کمک خواهد کرد.

مخاطبان جیمیل را اینگونه بازیابی کنید

 بسیاری از ما آدرس تماس های با ارزشی را در ایمیل خود داریم. اگر چه میتوانیم به سرویس های معتبر و قابل اعتمادی همچون Outlookو جیمیل و یاهو تکیه کنیم اما چه کسی میتواند تضمین 100% در مقابل محافظت از لیست مخاطبین شما ارایه بدهد. بروز یک نقص یا هر چیز دیگری باعث از دست دادن تمام جزئیات تماس ( آدرس ایمیل، شماره تلفن، و غیره) که در حال حاضر بر روی سرور ذخیره شده می شود .

یکی از امکانات بسیار خوب سرویس جیمیل، افزودن خودکار مخاطبان جدید به فهرست مخاطبان (Contacts) این سرویس است. به این ترتیب شما به اضافه کردن دستی مخاطبان به فهرست نیازی ندارید و اطلاعات مختلفی ازجمله نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، نشانی ایمیل و نشانی منزل را نیز براحتی می توانید مدیریت کنید.
گاهی این قابلیت موجب افزودن افرادی به فهرست مخاطبان شما می شود که ممکن است تمایلی به انجام آن نداشته باشید. در چنین شرایطی راحت ترین روش، حذف مخاطب موردنظر از فهرست است. انجام این کار نیز بسیار ساده است، اما احتمال دارد هنگام عملیات حذف یک مخاطب، مخاطب یا مخاطبان دیگری را نیز به اشتباه حذف کنید.
 تابه حال این اشتباه برای شما اتفاق افتاده است؟ می دانید در این شرایط گوگل امکان بازیابی مخاطبان را در اختیار شما قرار می دهد؟
چنانچه به هر دلیلی فهرست مخاطبانتان در جیمیل با مشکل مواجه شد و قصد داشتید از گزینه بازیابی فهرست مخاطبان کمک بگیرید باید به روش زیر عمل کنید:
 1 ـ به محوطه کاربری خود در جیمیل وارد شده از بالا سمت چپ روی علامت پیکان کوچکی که کنار عبارت Gmail مشاهده می شود کلیک کرده و گزینه Contacts را انتخاب کنید.
 
بازیابی مخاطبان جیمیل
 
2 ـ از فهرست مخاطبان روی گزینه More کلیک کرده و در منوی به نمایش درآمده گزینه Restore contacts را انتخاب کنید.
 
لیست مخاطبان در جیمیل
 
3 ـ اکنون این قابلیت را دارید تا فهرست مخاطبان خود را از بازه زمانی یک دقیقه تا 30 روز بازیابی کنید.
 
بازیابی دوستان جیمیل
 توجه:با استفاده از این روش مخاطبان حذف شده، ترکیب شده و ویرایش شده براحتی بازیابی می شوند.
 

ترفند بازیابی مخاطبان حذف شده جیمیل

3.844
این مطلب مفید بود ؟3311
برگرفته از جام جم-/ف
برچسب : جیمیل
2 نظر به ثبت رسیده است
روزبه1396-01-27
خدا خیرتون بده... نجاتم دادین با این مطلبتون...
44
علی1396-09-25
سلام ممنون عالی بود
00
وبگردی