نمناک اخبارجامعه مدارس کدام شهر ها فردا 9 بهمن تعطیل است؟
مدارس ، تعطیلی مدارس
به دلیل بارش برف و برودت هوا برخی از مدارس سراسر کشور فردا 9 بهمن 95 تعطیل می باشد.
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1395

مدارس تعطیل در روز 9 بهمن 95

برودت هوا و بارش های جوی موجود برخی مدارس در استان های مختلف کشور را فردا شنبه ،نهم بهمن ماه را با تعطیلی مواجه کرد.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان همدان

به علت بارش برف و لغزندگی سطح جاده ها و معابر عمومی تمامی دوره های تحصیلی در نواحی 1و2 همدان، تویسرکان، اسدآباد، قلقل رود و جوکار و مراکز پیش دبستانی، ابتدایی و دوره ی اول متوسطه در بقیه ی شهرستان ها و مناطق استان فردا، شنبه 9 بهمن ماه، در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان ایلام

به دلیل بارش برف و لغزندگی سطح معابر عمومی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی ایلام، چوار، ملکشاهی، ایوان، چرداول، بخش کارزان و بخش میمه در شیفت صبح فردا شنبه 9 بهمن تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان لرستان

مدارس بخش های زاغه، سپیددشت ، بیران شهر و بروجرد در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه 9 بهمن، تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی شهرستان های استان تهران

 

بدلیل بارش برف و یخبندان فردا شنبه 9 بهمن ماه کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش پردیس ، رودهن ،دماوند و فیروزکوه در نوبت صبح تعطیل است .

 

 
کلیه مقاطع تحصیلی بخش های لواسانات و رودبارقصران بعلت بارش شدیدبرف و برودت هوا و لغزندگی معابر تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان کرمانشاه

تمامی مدارس دوره های تحصیلی در شهرستان ها و بخش های اسلام آبادغرب، دالاهو، پاوه، کنگاور، گواور، گهواره، حمیل، شاهو، باینگان و دینور در گروه صبح تعطیل است.

مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان های هرسین، پاوه،صحنه، باینگان، نودشه و بخش هانی گرمله در گروه صبح تعطیل اعلام می شود.

تمامی مدارس مناطق روستایی نواحی سه گانه شهر کرمانشاه، ماهیدشت، سنقر و کلیایی و بیستون و نیز تمامی دوره های تحصیلی مدارس استثنایی در شهر کرمانشاه فردا گروه صبح تعطیل است.

شروع بکار تمامی مدارس مناطق شهری نواحی سه گانه شهر کرمانشاه و ماهیدشت، سنقروکلیایی، روانسر و بیستون از ساعت 9:30 صبح است همچنین شروع بکار مدارس متوسطه دوم شهرستان های پاوه، هرسین، صحنه و باینگان از ساعت 9:30 صبح خواهد بود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان قم

باتوجه به بارش برف و برودت و سردی هوا و احتمال یخ زدگی معابر فردا شنبه 9بهمن ماه 95کلیه مدارس بخش های خلجستان،سلفچگان و کهک قم در نوبت صبح تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان قزوین

به دلیل بارش برف ولغزندگی سطح معابر عمومی وبرودت هوا مقاطع ابتدایی ومتوسطه اول وشبانه روزی های شهرستان آوج وروستاهای تابعه وشبانه روزی های شهر آبگرم در نوبت صبح فردا شنبه 9 بهمن تعطیل اعلام می شود.

تاکید می شود سایر مدارس روزانه شهر آبگرم همچنان دایر است وتعطیل نیست.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان چهارمحال و بختیاری

با توجه به بارش های اخیر و برودت هوا،شروع فعالیت آموزشی مدارس استان در کلیه مقاطع تحصیلی وشروع به کار ادارت آموزش وپرورش فردا شنبه 9 بهمن 95 راس ساعت 8:30 دقیقه صبح است و در شهرستان کوهرنگ تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان مرکزی

با توجه به بارش برف و لغزندگی معابر تعطیلی اضطراری مدارس استان مرکزی برای روز نهم بهمن ماه 95 به شرح زیر اعلام می شود:
کلیه مدارس شهر و روستای همه دوره های تحصیلی شهرستانهای اراک خنداب شازند کمیجان فراهان تفرش آشتیان و منطقه سربند در نوبت صبح فردا تعطیل هستند.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان کردستان

به علت بارش شدید برف و لغزندگی معابر تعطیلی مدارس استان کردستان در روز شنبه نهم بهمن 95 در نوبت صبح به شرح ذیل اعلام می شود:


در کامیاران و منطقه موچش مراکز پیش دبستان و ابتدایی شهر و روستایی ومدارس متوسطه اول روستایی تعطیل است و مدارس متوسطه دوم روستایی و متوسطه اول و دوم شهری با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.

در شهرستان سروآباد ،کلیه مدارس شهری و روستایی هورامان تعطیل است و کلیه مدارس شهری سروآباد با یک ساعت تاخیر آغاز می شوند.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان البرز

با توجه به بارش برف و لغزندگی معابر و مسدود بودن راهها، کلیه مقاطع تحصیلی شهرستانهای طالقان و بخش آسارا از ناحیه ١ شهرستان کرج ( جاده چالوس ) فردا شنبه ٩ بهمن ماه ١٣٩٥ تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان زنجان

به دلیل بارش برف و برودت هوا، مدارس هر سه مقطع تحصیلی خدابنده و مقاطع ابتدایی و متوسطه اول سجاسرود فردا شنبه 9 بهمن ماه شیفت صبح تعطیل اعلام شد.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان کرمان

بنا بر اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان مدارس شهرستان ریگان در تمام دوره های تحصیلی به دلیل طوفان شن و تصمیم شورای آموزش و پرورش فردا شنبه نهم بهمن ماه تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان آذربایجان غربی

با توجه به بارش برف و برودت هوا ، فردا شنبه 9بهمن در نوبت صبح تعطیلی مدارس برخی شهرستانها و مناطق استان به این شرح اعلام می شود:

شهرستان شوط مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی، شهرستان چالدران مدارس ابتدایی شهری و ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) روستایی، ماکو ابتدایی و متوسطه دوره اول، پلدشت مدارس ابتدایی،خوی مدارس ابتدایی شهری و تمامی مقاطع تحصیلی بخش صفاییه در این شرایط هستند.

تعطیلی مدارس برخی مناطق در استان آذربایجان شرقی

به علت بارش برف و بردوت هوا ؛ فردا شنبه مورخ 9 بهمن (در شیفت قبل از ظهر) به این شرح است:

شهرستان چاراویماق مدارس مقاطع پیش دبستانی و استثنایی شهری و روستایی تعطیل و سایرمدارس مقاطع مختلف شهری و روستایی با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت می کنندهمچنین در بخش کاغذکنان مدارس مقطع پیش دبستانی شهری و روستایی، شهرستان کلیبر مدارس کلیه ی مقاطع تحصیلی در مناطق روستائی و مدارس استثانی و مقاطع پیش دبستانی ، ابتدائی و متوسطه دوره ی اول در مناطق شهری تعطیل،شهرستان اهر مدارس کلیه ی مقاطع تحصیلی در مناطق روستائی و مدارس استثانی و مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری،در شهرستان ورزقان مدارس کلیه مقاطع مناطق شهری و روستایی، درشهرستان هریس مدارس کلیه مقاطع مناطق روستایی، در شهرستان جلفا مدارس کلیه مقاطع مناطق روستایی و مدارس استثنائی و مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی مناطق شهری،در بخش ترکمان چای مدارس مقاطع مدارس استثنائی و مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.

مدارس کدام شهر ها فردا 9 بهمن تعطیل است؟

مدارس کدام شهر ها فردا 9 بهمن تعطیل است؟
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 15 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف