نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه کابینت جزیره ای کانتردار در آشپزخانه های امروزی
کابینت جزیره ای ، دکوراسیون داخلی
مجموعه ای از مدرن ترین و شیک ترین مدل های کابینت جزیره ای کانتردار را در آشپزخانه های امروزی مشاهده میکنید.

مدرن ترین آشپزخانه با کابینت جزیره ای

کابینت آشپزخانه جزیره یکی از طراحی های جدید و خلاقانه کابینت های مدرن است که آن ها را در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های ایرانی نیز زیاد می بینیم.

آشپزخانه با کابینت جزیره ای جزء طراحی های مدرن و جدید در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های امروزی می باشد. این مدل طراحی برای کسانی که برای تهیه و سرو غذا فضاهای جداگانه ای ندارند بسیار مناسب است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با طراحی آشپزخانه جزیره ای بیشتر آشنا شوید.

 

کابینت جزیره ای

مدل های جدید کابینت جزیره ای

برای طراحی آشپزخانه با کابینت جزیره ای یک میز در وسط آشپزخانه قرار می گیرد که می توان از آن برای قرار دادن سینک ظرفشویی، گاز، میز نهار خوری و کابینت استفاده کرد. استاندارد ارتفاع کابینت جزیره بین 90 سانتی متر تا 1 متر می باشد.

در واقع کابینت های جزیره یکی از تاثیر گذارترین عناصر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه می باشند، پس در انتخاب طراحی آن دقت کنید. در ادامه تصاویر طراحی های متنوع کابینت جزیره را مشاهده خواهید کرد.

کابینت جزیره ای

کابینت جزیره ای در آشپزخانه های مدرن

 

آشپزخانه جزیره ای ایده کارآمد و مناسبی برای طراحی داخلی آشپزخانه و استفاده بهینه از فضای آن می باشد.

 

اگر می خواهید که فضای داخلی آشپزخانه را قسمت بندی کنید، از کابینت جدید جزیره ای ال شکل استفاده کنید. بدین ترتیب هر قسمت آشپزخانه از قسمت دیگر مستقل می شود.
قرار دادن سینک ظرفشویی بر روی کابینت جزیره، طراحی داخلی آشپزخانه را مدرن تر می کند همچنین می توان فضای پشت سینک را هم به عنوان میز نهار خوری در نظر گرفت.

کابینت جزیره جداکننده در آشپزخانه

از کابینت زیبای جزیره ای می توان به عنوان کانتر هم استفاده کرد که با در نظر گرفتن صندلی های مناسب، زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما دو چندان می شود. برای توسعه دادن کاربرد کابینت جزیره می توان نشیمن برای آن در نظر گرفت. برای این کار طراحان، کابینت های جزیره را متحرک درست می کنند تا به هنگام استفاده، این نشیمن های پنهان شده را بیرون بکشید بدین ترتیب هم کابینت و هم جایی برای نشستن دارید.

 

کابینت جزیره ای

جدیدترین مدل کابینت جزیره ای

 

کابینت جزیره ای

کابینت جزیره ای کانتردار

کابینت جزیره شکل تعریف شده ای ندارد ,قرار نیست که همیشه به شکل مربع و یا مستطیل باشد.برای طراحی کابینت های جزیره از اشکال دیگری هم استفاده می شود,
که باعث جذاب تر شدن دکوراسیون آشپزخانه می شوند.

کابینت جزیره ای

کابینت جزیره ای با شکل خاص

 

کابینت جزیره برای آشپزخانه با دکوراسیون داخلی کلاسیک

کابینت جزیره ای برای آشپزخانه با دکوراسیون کلاسیک نیز قابل اجرا می باشد,بدین صورت می توانید به دکوراسیون آشپزخانه جلوه ای خاص و زیبا ببخشید.

کابینت جزیره ای

شیک ترین مدل کابینت جزیره ای

 

کابینت جزیره ای

کابینت جزیره ای مدرن و شیک

 

کابینت جزیره ای بسته به سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه طراحی می شود. با داشتن آشپزخانه جزیره ای می توانید به قسمت های دیگر خانه دید و دسترسی داشته باشید.

کابینت جزیره ای کانتردار در آشپزخانه های امروزی

کابینت جزیره ای کانتردار در آشپزخانه های امروزی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از زیبایی خانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف