نمناک سرگرمیدیدنی ها موجود عجیب با بدنی شبیه مغز!! + تصاویر
موجود عجیب ، کشف حیوان عجیب
موجود عجیب دریایی که بافت بدن او دقیقا شبیه مغز است بدنی چندش آور دارد ، به گفته ی کارشناسان این حیوان بدون داشتن رابطه جنسی تکثیر می شود.

موجود عجیب چندش اور دریایی شبیه مغز!

دنیای پر رمز و راز زیر آب هر روز شگفتی های جدیدی از خود به ساکنین روی زمین نشان می دهد ، کشف انواع موجودات عجیب و غریب که در اقیانوس و دریاها زندگی می کنند موضوع جالبی است که برخی آن را به طور جدی دنبال می کنند تا به مورد جدیدی برسند موردی که یکی از عجیب ترین انها را در این بخش از
سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.
A DISGUSTING blob creature that looks like a BRAIN has been discovered in a lake called The Lost Lagoon.
موجود عجیب دریایی
تصویر کلی از موجود عجیب دریایی شبیه مغز 

موجود عجیب و غریب دریایی با ظاهری چندش آور

"سلینا استارنز"نمونه ای عجیب و ناشناخته از موجودات دریایی را در یکی از مناطق فراموش شده کانادا به نام " Lost Lagoon." کشف کرد.
موجود عجیب دریایی
 
این موجود چندش آور به رنگ قهوه ای و با بدنی ژله ای مانند که پوست پوشیده از نقاط برجسته دارد در نگاه کلی به مغز شبیه است. در ویدئوی منتشر شده حالات و حرکات این موجود ژله ای به خوبی دیده می شود که به خوبی توصیف کننده وضعیت و توانایی های او در حرکت می باشد. 
بهگزارشthesun این موجود به نام "بریوزوئنی" نامیده می شود و در واقع از ارگانیزم های میکروسکوپی کوچک به نام زوید تشکیل شده است ، موجود چندش آور شبیه مغز می تواند بدون نیاز به داشتن رابطه جنسی تکثیر شود شود.
گفته می شود موجوداتی با این ویژگی ها در جنوب شرقی مناطق رودخانه می سی سی پی زندگی می کنند، اما این اولین بار است که آنها در چنین ناحیه شمالی قرار گرفته اند.
موجود عجیب دریایی
موجود عجیب دریایی

عکس های موجود عجیب دریایی با بدنی ژله ای و چندش آور

موجود عجیب با بدنی شبیه مغز!! + تصاویر

موجود عجیب با بدنی شبیه مغز!! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف