نمناک ورزشفوتبال اختلاف جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو با مادر او!
نامزد کریستیانو رونالدو ، جورجینا رودریگز
گویا به تازگی جورجینا نامزد جوان کریستیانو رونالدو با مادر شوهر خود اختلاف پیدا کرده است و به نظر بعد از آمدن دوقلوها این اختلاف رخ داده است.

اختلاف نامزد کریستیانو رونالدو با مادر شوهرش

مجله پرتغالی ویدا در شماره اخیر خود، گزارشی جنجالی را در مورد زندگی شخصی کریستیانو رونالدو منتشر کرده است. در این گزارش به این نکته اشاره شده که جورجینا رودریگس، نامزد جوان و اسپانیایی کریس رونالدو، رابطه خوبی با دلورس آویئرو، مادر ستاره پرتغالی ندارد و ارتباط میان این عروس و مادرشوهر تیره و تار شده است. جورجینا در ماه نوامبر، فرزند کریس رونالدو را به دنیا خواهد آورد و برای اولین بار مادر خواهد شد و گویا این روزها ارتباط خوبی با خانواده کریس ندارد و این در گزارش این مجله پرتغالی منتشر شده است.

این درحالی است که در اوایل ارتباط کریس با جورجینا و حتی تا چندی پیش، دلورس، مادر کریس از جورجینا خوشش می آمد و با او ارتباط خوبی داشت و حتی در تصاویر دیده می شد که این عروس و مادرشوهر برای تماشای بازی های رئال همراه با هم به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو می روند و حتی در تعطیلات تابستانی کریس در ایبیزا هم هردوی شان همراه ستاره پرتغالی بودند اما گویا چند هفته ای است که اوضاع بدجوری تغییر کرده.

دلورس آوئیرو، مادر کریس که همیشه فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد، حالا چند روزی است که در اینستاگرام دیگر جورجینا را فالو نمی کند ولی کاتیا خواهر کریس، همچنان جورجینا را فالو می کند.
این طور به نظر می رسد که از زمان آمدن دوقلوهای کریس به جمع خانواده، تمام این مشکلات ایجاد شده. یکی از منابع آگاه و نزدیک به کریس در این رابطه به خبرنگار ویدا گفته:«از زمانی که دوقلوهای کریس به دنیا آمدند، این فاصله بیشتر شد. قبل از این، همه اعضای خانواده با هم متحد بودند ولی چیزهایی تغییر کرد. دلورس در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است و حتی نامزد کاتیا، دخترش را هم فاوو می کند و اینکه حالا دیگر دست از فالو کردن جورجینا کشیده، خیلی حیرت آور است.»

 

نامزد کریستیانو رونالدو

اختلاف نامزد جدید رونالدو با مادرشوهرش

 در عین حال شنیده می شود که در جریان تعطیلات اخیر اوضاع بدتر شد. جورجینا حالا کاملاً از دلورس فاصله گرفته و جالب اینجاست که از ژرژمندس، مدیر برنامه های کریس، همسر مندس و کاتیا آوئیرو، خواهر کریس هم دورتر شده است.
در طول تعطیلات تابستانی در ایبیزا، جورجینا و خانواده کریس رابطه خوبی با هم داشتند و بعد از آن یک بار هم در ورزشگاه برنابئو در کنار هم دیده شدند اما این بار و در بازی اخیر رئال، هر یک، گوشه ای دور از هم نشسته بودند؛ این اولین باری نیست که رسانه های پرتغالی از مادر رونالدو به عنوان عامل اصلی برهم خوردن رابطه احساسی پسرش نام می برند. در جریان ارتباط کریستیانو رونالدو با ایرینا شایک، نامزد روس کریس، مادر این ستاره پرتغالی از ایرینا خوشش نمی آمد و باعث شد تا ارتباط این زوج جوان در سال 2015 برهم بخورد.

اختلاف جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو با مادر او!

اختلاف جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو با مادر او!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 26
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 18 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف