الناز حبیبی در سریال دودکش

نظر الناز حبیبی درباره سریال دودکش + عکس

تاریخ انتشار : 30 تیر 1392کد مطلب : 3500زمان مطالعه : 1 دقیقه
الناز حبیبی بازیگر نقش عالیه در سریال دودکش از بازی در این سریال می گوید. الناز حبیبی از بازی اش در کنار سیما تیرانداز و برق نورد و تشکر نیز صحبت کرد.
الناز حبیبی از بازی در سریال دودکش می گوید:«دودکش» به سبب اینکه مشکلات جامعه و افراد را به شکل کمدی بیان می کند، یک کمدی درام است نه طنز.
وی در ادامه درباره بازی اش در کنار تیرانداز ، برق نورد و تشکر در سریال محمدحسین لطیفی، توضیح داد:کار کردن با تئاتری ها برایم جذاب است؛ چرا که خیلی چیزها را از آنها یاد می گیریم و «دودکش» تجربه خیلی خوبی برایم بود و دوستش داشتم چرا که بازی در کنار بازیگران با تجربه کمک زیادی به بازیگران می کند.
بازیگر نقش عالیه همچنین با اشاره به نقشش در سریال ماه رمضان شبکه اول، یادآور شد:عالیه در «دودکش» دانشجوی جانورشناسی است و به خاطر شرایط زندگی و از دست دادن خانواده اش برای رشته پزشکی در دانشگاه شرکت می کند و در دانشگاه تهران در رشته جانور شناسی قبول می شود. او در کنار خانواده دختر عموی خود که سیما تیرانداز کاراکترش را بازی می کند زندگی می کند و علاقه زیادی به آنها دارد اما گاهی احساس می کند یک آدم اضافی است در حالی که اصلا اینطور نیست و عفت و خانواده اش عالیه را دوست دارند.
 
 نظر الناز حبیبی درباره سریال دودکش + عکس
 
حبیبی در پایان گفت وگوی خود درباره اسم سریال «دودکش» گفت:طبق صحبت های آقای لطیفی که گفته بودند ما در حال حاضر در یک فضای پر از دود هستیم و اگر یک دودکش بود مردم راحت تر می توانستند همدیگر را ببینند و درک کنند، نام «دودکش» قرار نیست در قصه وارد شود و دلیلش فقط به صحبت های کارگردان برمی گردد.

نظر الناز حبیبی درباره سریال دودکش + عکس

4.245
این مطلب مفید بود ؟387
برگرفته از ofoghnews.ir
وبگردی