نمناک اخبارپزشکی و سلامت تولد نوزاد عجیب الخلقه دوسر با 3 دست + عکس 14+
نوزاد دوسر ، بچه های به هم چسبیده
نوزاد دوسر یا بهتر است بگوییم دوقلوی بهم چسبیده که یک دست در قسمت پشت کمرشان داشتند پس از متولد شدن تیم پزشکی و مادر جوان شان را شگفت زده ساخت.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

تولد نوزاد عجیب الخلقه با 2 سر و 3 دست

نوزاد دوسر با 3 دست که البته به گفته ی پزشکان دوقلوی بهم چسبیده هستند خبر جدیدی از نوزادان عجیب الخلقه ای است که در گوشه کنار متولد می شوند ."شعبانا خاتون" 23 ساله بعد از به دنیا آمدن نوزادش و دیدن وضعیت عجیب جسمی فرزندش شوکه شد.

پزشکان با دیدن نوزاد عجیب الخلقه که دو سر روی یک بدن و سه دست با سبک رشد خاص یکی از عجیب ترین تصاویر و اتفاقات دوره حرفه ای خود را شاهد بودند.

زن باردار که برای زایمان به بیمارستان امده بود برای اولین بار سونوگرافی شد ، نتیجه ی سونوگرافی نشان داد که زایمان متفاوتی رخ خواهد داد. 8 پزشک متخصص برای انجام زایمان سزارین این زن جوان آماده شدند .

نوزاد دوسر

تولد نوزاد عجیب الخلقه دوسر از مادری 23 ساله

دکتر " پوشپا پاوایا" مسئول تیم پزشکی این زایمان متفاوت می گوید:به دلیل آنکه می دانستیم زن باردار زایمان نرمالی نخواهد داشت نیاز دیدم که 8 پزشک در این جراحی حضور داشته باشند.

جراحی سزارین انجام شد و نوزاد دوقلوی به هم چسبیده که 3 دست داشت به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد اما متاسفانه نوزاد به دلیل شرایط غیرطبیعی تنها چند ساعت زنده ماند.

والدین این نوزاد علی رقم وضعیت عجیب نوزاد دوست داشتند تا او زنده بماند و بعد از مرگ فرزند دوقلوی به هم چسبیده شان بسیار ناراحت شدند.

نوزاد دوسر

عکس نوزاد دوسر با 3 دست

تولد نوزاد عجیب الخلقه دوسر

نوزاد عجیب الخقله دوقلوی بهم چسبیده 

نوزاد دوسر , تولد دوقلوهای عجیب به هم چسبیده 3 دست

تولد نوزاد عجیب الخلقه دوسر با 3 دست + عکس 14+
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 59
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 45 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف