مجید مظفری
مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون با تمجید از برنامه ماه عسل در انتخاب سوژه های اجتماعی یک پیشنهاد نیز به احسان علیخانی تهیه کننده و مجری این برنامه داشت.

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون درباره برنامه ماه عسل برای احسان علیخانی گفت:به نظرم ماه عسل موضوعات و مهمانان خوبی را برای بررسی انتخاب می کند؛ چراکه هر آنچه در ماه عسل رخ می دهد واقعیت های زندگی است و باید آن ها را درک کرد. در کل ماه عسل برنامه خوب و جذابی است اما تنها پیشنهادم به برنامه علیخانی این است که یک دکتر روانشناس قبل یا بعد از برنامه دعوت شود و با مهمانانی که مقابل دوربین می روند و زخم های زندگی شان را می شکافند، صحبت کند تا همین افراد از این که در یک برنامه زنده مقابل میلیون ها آدم حاضر شدند و از دردهایشان گفته اند، بعدها دچار افسردگی و پشیمانی نشوند.

مجید مظفری

مجید مظفری سپس به اجرای احسان علیخانی در ماه عسل اشاره کرد و گفت:احسان علیخانی مثل همیشه مسلط و خوب مجری گری می کند.
مجید مظفری همچنین درخصوص سریال های رمضان تلویزیون اظهار کرد:فقط دو - سه قسمت از سریال مدینه و هفت سنگ را تماشا کردم و به نظرم خوب بودند و خوشم آمد؛ ضمن اینکه بازی ها هم در هر دو سریال خوب بود و به نظرم ایرادی نداشت اما تعجیل در ساخت همیشه در سریال های مناسبتی تلویزیون دیده می شود که این مسئله تقصیر سازندگان نیست و تلویزیون مقصر است.

آزاده صمدی و مجید مظفری در سریال انقلاب زیبا

این بازیگر تلویزیون در ادامه از حضورش در سریال انقلاب زیبا گفت و توضیح داد:اکنون مشغول بازی در سریال شبکه یک با عنوان انقلاب زیبا به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده هستم. این سریال حدود دو ماه است که کار تصویربرداری اش شروع شده است؛ به نظرم انقلاب زیبا کار خوبی از آب درمی آید؛ چرا که هم فیلمنامه و هم بازی ها خوب هستند. به نظرم این سریال که در ژانر درام اجتماعی در حال ساخت است یکی از کارهای مورد پسند بینندگان واقع شود.
مجید مظفری اضافه کرد:در مجموعه انقلاب زیبا در کنار بازیگرانی چون آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، علیرضا کمالی نژاد، آزاده صمدی و... ایفای نقش دارم.

پیشنهاد جالب یک بازیگر به احسان علیخانی + تصاویر

3.7161
این مطلب مفید بود ؟11843
برگرفته از پرشین وی - / ک
وبگردی