چراغ های دکوراتیو
چراغ های دکوراتیو سقفی و دیواری بخشی از زیبایی های دکوراسیون داخلی مدرن امروزی است ، ایده های این بخش ترفند حرفه ای ها برای استفاده از این سبک روشنایی خانه است.

چیدمان شیک منزل با چراغ های دکوراتیو

چراغ های دکوراتیو , روشنایی ها حتی در حالت خاموش هم می توانند جزیی از لوازم دکوری منزل محسوب شوند. در این بخش از دنیای مد نمناک نوع زیبا و جذابی از آویز های روشنایی را به شما معرفی خواهیم کرد که آن هم چراغ های دکوراتیو است.

با چراغ های دکوراتیو آشنا شوید

این نوع روشنایی ها دارای انواع و مدل های مختلفی هستند، می توانند خودشان یک عضو مجزا باشند،یا می توانند با مبلمان ها و لوازم منزل ترکیب شوند،خلاصه این که دنیای شان دنیای متفاوت و گسترده ای است که در این مطلب می خواهیم.

1- چراغ های سقفی یا همان لوستر های دکوراتیو

این نوع لوسترها همان طور که گفتیم حتی در حالت خاموش هم زیبایی و جلوه خاصی به فضا می دهند. شکل ظاهری زیبای شان باعث می شود که به آن ها به چشم یک وسیله تزیینی نگاه شود
تا یک منبع برای روشنایی فضای داخلی خانه. این نوع لوسترها می توانند سبک های مختلفی داشته باشند. 

چراغ های دکوراتیو

مدل لوستر سقفی و چراغ های دکوراتیو

2. روشنایی های دکوراتیو به شکل آویزهای سقفی

روشنایی های دکوراتیو می توانند رشته های نورانی ای باشند که از سقف ها آویزانندو می توانند به یک لابی یا نشیمن حسی رویا گونه ببخشند. زمان هایی که این فضاها کم رفت و آمدند و یا در شب که لزومی ندارد ؛ همه چراغ های فضا روشن باشد این نوع از روشنایی ها می توانند به کمک شما بیایند.

مدل های چراغ های دکوراتیو برای چیدمان زیبای منزل

چراغ های دکوراتیو

چراغ های دکوراتیو می توانند با عناصر تزیینی دیگر فضا مانند کاغذ دیواری هم ترکیب شوند

3. چراغ های دکوراتیو دیواری ، کاغذدیواری هایی با قابلیت نور دهی

روشنایی های دکوراتیو می توانند با عناصر تزیینی دیگر فضا هم ترکیب شوند.مثلا کاغذ دیواری ها. بله کاملا هم درست شنیدید.این روشنایی های دکوراتیو می توانند در غالب کاغذ دیواری های زیبا جلوه گری کنند و هر کسی را که به دکوراسیون داخلی منزل شما می نگرد را شگفت زده کنند.

چراغ های دکوراتیو

چراغ های دکوراتیو دیواری را می توانید در فضاهای کم رفت و آمد روشن کنید

4. روشنایی چراغ های دکوراتیو برای فضای بیرونی خانه

روشنایی های دکوراتیو فقط مختص فضاهای داخلی خانه نیستند.از آن ها می توان در فضاهای بیرونی خانه مانند تراس، بالکن،حیاط خلوت و حتی در طرحی محوطه بیرونی ساختمان هم استفاده کرد.عکس پایین ایده خوبی به شما می دهد، می توانید تنه درختان خشک شده را ببرید،روی آن ها شیارهایی ایجاد کنید، و داخل آن ها را نورپردازی کنید و از این صندلی های چوبی نورانی در باغ و حیاط خانه تان استفاده کنید.

چراغ های دکوراتیو

چراغ های های دکوراتیو مخصوص فضاهای بیرونی خانه

5. گلدان های نوری، روشنایی های دکوراتیو مدرن

مبلمان ها و وسایل تزیینی فضای بیرونی هم می توانند تبدیل به روشنایی های دکوراتیو برای شما شوند.نمونه اش همین گلدان های نوری زیبایی که در عکس زیر می بینید.این نوع گلدان ها هم به محوطه بیرونی خانه شما جلوه و زیبایی می بخشندو هم می توانند بخشی از مسئولیت نورپردازی فضا را هم به عهده بگیرند.چراغ های دکوراتیو

جدید ترین چراغ های دکوراتیو برای خانه

چراغ های دکوراتیو

مبلمان ها و وسایل تزیینی فضای بیرونی می توانند تبدیل به چراغ های دکوراتیو شوند

6. مجسمه های مدرن یا چراغ هایی برای روشنایی های دکوراتیو

در راستای این صحبت که گفتیم این نوع از روشنایی ها می توانند با اکثر لوازم و مبلمان های منزل ترکیب شوند، می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه یک مجسمه می تواند تبدیل به یک روشنایی دکوراتیو شود.خب انجام این کار بسیار ساده است، مجسمه مورد علاقه تان را بردارید،دور قسمت بالایی آن را یک پارچه که کمی قابلیت عبور نور داشته باشد بکشید،حالا تنها چیزی که نیاز دارید، یک رشته سیم و سر پیچ و لامپ و دو شاخه است.به همین راحتی می توانید خودتان یک آباژور زیبا و در عین حال دکوراتیو برای خانه تان بسازید. 

چراغ های دکوراتیو

شما به راحتی می توانید مجسمه مورد علاقه تان را بردارید و به چراغ های دکوراتیو تبدیل کنید

7. تابلوهای دکوراتیو، چراغ هایی برای روشنایی مدرن

تابلوهای روی دیوارهای خانه تان هم می توانند روشنایی های دکوراتیو زیبا باشند.چند عدد قاب تابلو را که پشت آن ها و یا داخل خودشان نورپردازی شده است،انتخاب کنید و آن ها را به جای تابلو روی دیوار نصب کنید.لزومی ندارد که درون این قاب ها حتما پر باشد، این قاب ها می توانندبه صورت خالی هم روی دیوار های خانه جلوه گری کنند. 

چراغ های دکوراتیو

تابلوهای روی دیوارهای خانه تان هم می توانند چراغ های های دکوراتیو زیبا باشند

جذابیت دکوراسیون خانه با لوستر و چراغ های دکوراتیو

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از پارس /ن
وبگردی