رنگ اتاق
استفاده از هر کدام از رنگ ها برای خانه معنای متفاوتی دارد و شما می توانید با انتخاب مناسب یک رنگ برای اتاقتان ، آن جا را به شاد ترین نقطه جهان تبدیل کنید.

5 رنگ که خوشحال ها برای اتاقشان می پسندند!

رنگ یک اتاق می تواند نشان دهنده شخصیت صاحب خانه باشد و بر اخلاق و رفتار بسیار اثر بگذارد .استفاده از هر کدام از رنگ ها برای خانه معنای متفاوتی دارد و شما می توانید با انتخاب مناسب یک رنگ برای اتاقتان ، آن جا را به شاد ترین نقطه جهان تبدیل کنید. همانطور که در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک خواهیم گفت روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی می تواند از آرامش تا خشم تفاوت داشته باشد و هر کدام از رنگ ها برای تزئین خانه بار معنایی خاصی داشته باشد. شما می توانید با رنگ کردن اتاقتان حس های مختلفی را در بیننده به وجود آورید و با معجزه رنگ ها خانه تان را به یک بهشت کوچک تبدیل کنید.

رنگ های محبوب در دکوراسیون اتاق

رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

مناسب ترین رنگ ها برای دکوراسیون داخلی

رنگ آبی در دکوراسیون اتاق

دکوراسیون اتاق

کدام رنگ ها برای دکوراسیون اتاق مناسب است

رنگ آبی از رنگ های آرامبخشی است که سبب کاهش فشار خون و تنفس و ضربان قلب می شود و نماد وفاداری و اعتماد است . انتخاب رنگ آبی برای اتاق و دیوارها به علت سردی آن نامطلوب است و بهتر است برای رنگ آمیزی از رنگ آبی با ته رنگ گرم برای جلو گیری از سرد شدن فضا استفاده کنید.

رنگ قرمز در دکوراسیون اتاق

رنگ های نامناسب برای اتاق خواب

رنگ قرمز یکی از رنگ های نامناسب برای اتاق خواب

رنگ قرمزاز رنگ های انرژی بخش است که موجب افزایش ضربان قلب و تحریک شدن احساسات می گردد.استفاده این رنگ در اتاق خواب نامناسب است زیرا باعث فعال شدن مغز و بیدار ماندن و عدم آرامش می شود. قرمز رنگ شدید و محکمی است که استفاده از آن جسارت می خواهد همچنین استفاده از این رنگ برای خانواده هایی که می خواهند پر انرژی باشند ایده آل است. رنگ قرمز باعث گرمی فضا شده و زندگی را سرشار از احساس خوشبختی و خوشی می کند.

رنگ صورتی در دکوراسیون اتاق

رنگ اتاق

زیبایی دکوراسیون خانه با رنگ صورتی

رنگ صورتی از رنگ هایی است که نشان دهنده گرما و احساسات است و فردی که این رنگ را برای دکوراسیون خانه اش انتخاب می کند فرد دوست داشتنی، مهربان و سخاوتمندی است که چشم انداز خوش بینانه در مورد زندگی اش دارد. اگر فضای خانه تان بسیار بزرگ است و یا در خانه تان پنجره های بزرگی وجود دارد می توانید برای کوچک کردن فضا از رنگ صورتی استفاده کنید.

رنگ سبز در دکوراسیون اتاق

رنگ های آرامبخش اتاق خواب

رنگ سبز یکی از رنگ های آرامبخش اتاق خواب 

رنگ سبز رنگی است که موجب آرامش می گردد و باعث تمدد اعصاب و فرو نشاندن استرس می شود. این رنگ برای رنگ آمیزی اتاق بسیار مناسب است و استفاده آن در دکوراسیون داخلی موجب استراحت چشم می شود . با رنگ آمیزی خانه به رنگ سبز می توانید طبیعت را بهتر لمس کنید.

رنگ زرد در دکوراسیون اتاق

رنگ زرد برای اتاق

آیا رنگ زرد برای اتاق مناسب است

رنگ زرد یک رنگ پرطرفدار است که به بیننده نشاط و شادی را القا می کند . این رنگ احساس نیکی را با ترشح هورمونی در بدن سبب می شود . رنگ زرد برای رنگ آمیزی اتاق رنگ مناسبی نیست و موجب تحریک اعصاب می شود اما این رنگ بسیار مناسب برای فضای آشپزخانه، اتاق غذاخوری، حمام و سرویس بهداشتی بسیار مناسب است. برای درخشش رنگ زرد کافی است این رنگ را کنار رنگ خاکستری به کار ببرید.

 

افراد شاد این 5 رنگ را برای اتاق شان می پسندند!

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : بخش دنیای مد نمناک / ن / ف
وبگردی