نمناک فرهنگ و هنرچهره ها چهره های مشهور ایرانی متولد 3 بهمن ماه + تصاویر
چهره های مشهور ایرانی ، بهمن فرمان آرا
از میان چهره های مشهور ایرانی که در 3 بهمن متولد شده اند میتوان به آزاده آل ایوب مشهور به خاله نرگس و بهمن فرمان آرا اشاره کرد.

چهره های مشهور ایرانی که در 3 بهمن متولد شده اند

اگر بخواهیم درباره چهره های مشهور ایرانی متولد شده در 3 بهمن صحبت کنیم باید نامی از آزاده آل ایوب یا همان خاله نرگس معروف برنامه های کودک و بهمن فرمان آرا تهیه کننده ، کارگردان ، فیلمنامه نویس و نویسنده کشورمان ببریم. برای اینکه با این چهره های مشهور ایرانی بیشتر آشنا شوید همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی در 3 بهمن متولد شده اند

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب یا همان خاله نرگس محبوب برنامه های کودک در سوم بهمن ماه سال 1357 متولد شد.

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب در کنار صبا راد مجری تلویزیون

مجری محبوب برنامه های کودک را میتوان یکی از اولین خاله های سرشناس و محبوب تلویزیون نامید که سالهاست در این حوزه فعالیت میکند.

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب در سوم بهمن ماه متولد شد

آزاده آل ایوب از سال 79 تا 95 با اجرای برنامه رنگین کمان به اوج رسید و توانایی خود را در اجرا و ارتباط با بچه ها نشان داد و در حال حاضر فعالیت هایی از جمله هم بازیگری تئاتر و نویسندگی و گویندگی را در سطح کودک و نوجوان را انجام میدهد .


بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا در سوم بهمن ماه سال1320 متولد شد . وی در سال 1337 برای ادامه تحصیل به لندن رفته و در هنرکده هنرهای دراماتیک مشغول به تحصیل شد. سپس به آمریکا رفت و در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، که از معتبرترین دانشگاه های سینمایی است، ادامه تحصیل داد و در سال 1345 به ایران بازگشت.

بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا در سوم بهمن ماه متولد شد

بهمن فرمان آرا بعد از مدت کوتاهی فعالیت در ایران دوباره به کانادا و آمریکا مهاجرت کرد و سرانجام در پایان دهه 1360 به ایران بازگشت و از سال 1378 فیلمسازی را دوباره شروع کرد و فیلمهایی نظیر بوی کافور عطر یاس ، خانه ای روی آب ، یک بوس کوچولو که به سه گانه مرگ معروف شدند را ساخت و سپس در سال 1388 فیلم خاک آشنا را که دو سال توقیف بود را اکران کرد.

بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا کارگردان و نویسنده مشهور

وی با ساخت بوی کافور، عطر یاس و خانه ای روی آب نظر بسیاری از مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 بهمن ماه + تصاویر

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 بهمن ماه + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف