نمناک اخباردانشگاه اعلام زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 96
کاردانی به کارشناسی ، کاردانی به کارشناسی 96
آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 برای 20 کد رشته امتحانی که پذیرش براساس آزمون است در روز جمعه 13 مرداد 96 در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1396

جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از برگزاری این آزمون در هفته آینده خبر داد.
 دکتر حسین توکلی اظهار کرد:براساس برنامه زمانی پیش بینی شده ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز پنج شنبه 18 خرداد 96 پایان پذیرفت.
 وی در ادامه تصریح کرد:براساس ضوابط، پذیرش در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای 67 کد رشته امتحانی به شرح مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام صورت می گیرد. همچنین پذیرش در 20 کد رشته امتحانی از 67 کد رشته امتحانی از طریق آزمون و پذیرش در 47 کد رشته امتحانی دیگر از کد رشته های امتحانی صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد.
 به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 تعداد 91 هزار و 699 داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد 33 هزار و 458 نفر زن و مابقی مرد هستند.
 دکتر توکلی افزود:برای شرکت در پذیرش 47 کد رشته امتحانی از 67 کد رشته امتحانی که صرفا براساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) انجام می شود تعداد 9827 داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد 3525 نفر زن و مابقی مرد هستند.
کاردانی به کارشناسی
 
وی تأکید کرد:کارت شرکت در آزمون داوطلبان 20 کد رشته امتحانی که پذیرش در آن ها با آزمون است در روز سه شنبه 10 مرداد 96 بر روی سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و لذا ضرورت دارد داوطلبان از این تاریخ تا ساعت 24 روز پنج شنبه 12 مرداد 96 با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
 مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:براساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 96 برای 20 کد رشته امتحانی که پذیرش براساس آزمون است روز جمعه 13 مرداد 96 در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.همچنین فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی این آزمون هفته آخر شهریورماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 دکتر توکلی در پایان خاطرنشان کرد:داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی نیز می باشند ضرورت دارد براساس اطلاعیه این دانشگاه که به طریق مقتضی و در مهلت مشخص شده برای سایت مرکز آزمون دانشگاه مذکور قرار داده می شود با مراجعه این دانشگاه و براساس شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه از کد رشته های مربوط اقدام کنند.

اعلام زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 96

اعلام زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی 96
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف