نمناک اخبارفرهنگ و هنر تنها فرزند فروغ فرخ زاد درگذشت + عکس و علت فوت
کامیار شاپور ، کامیار شاپور حالا کجاست
کامیار شاپور تنها فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور امروز در سن 66 سالگی درگذشت.
تاریخ انتشار : 25 تیر 1397

کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد درگذشت

ایسنا: فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور در سن 66 سالگی به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت.

افسانه بیات - دختر پوران فرخزاد و دخترخاله کامیار شاپور - با تأیید خبر فوت او گفت:کامیار مدتی به خاطر ریه هایش در بیمارستان بستری بود، اما امروز (دوشنبه، 25 تیرماه) نزدیک صبح به خاطر ایست قلبی از دنیا رفت.

کامیار شاپور

 کامیار شاپور فرزند فروغ فرخزاد

او با بیان این که زمان مراسم خاک سپاری کامیار شاپور هنوز معلوم نیست، افزود:تنها بازمانده ها من و دایی ام هستیم که او نیز خیلی مریض است. فکر می کنم مراحل اداری خاک سپاری هم دو سه روزی زمان می برد. 

کامیار شاپور - فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور - متولد 29 خرداد 1331 بود؛ پسری که هم فروغ در شعرهایش به او اشاره کرده، و هم شاپور از نامش، «کامی»، به عنوان نام مستعار خود استفاده کرده است. او نقاشی می کشید و مدتی هم در موسیقی خیابانی فعالیت داشت. 

مجموعه شعر «عشق یک مجسمه فلزی ست و نور های معطر طلایی»، «خودنویسم را از آفتاب پر می کنم» (نامه های پرویز شاپور به فرزندش کامیار) با گردآوری و تنظیم فرناز تبریزی و کامیار شاپور و «اولین تپش های عاشقانه قلبم» (نامه های فروغ فرخزاد به همسرش)، به کوشش عمران صلاحی و کامیار شاپور کتاب های به جامانده از کامیار شاپور هستند.

انتهای پیام/م

علت مرگ کامیار شاپور پسر فروغ فرخزاد و پرویز شاپور + عکس

این مطلب مفید بود ؟ 41 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف