نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی آیا کراتین برای موهای مجعد و وز هم موثر است
کراتین مو ، انواع کراتین مو
در بسیاری از روش های معمول و رایج امروزی که توسط آنها می توان موها را صاف کرد، ماده اصلی کراتین می باشد. کراتین نوعی پروتئین است که در موها به صورت طبیعی وجود دارد.

روش های کراتین کردن مو

موهای فرفری شما دوباره باعث دردسر شده اند ! به نظر بهم ریخته و وزوزی می آیند. و به نظر می رسد بدون توجه به آنچه انجام می دهید، می خواهد بهم ریخته و وحشی و غیر قابل تحمل باشد. خوشبختانه، راه هایی برای مرتب و صاف کردن موی فر شما وجود دارد.

کراتینه کردن مو از جمله روش هایی برای صاف و لخت کردن مو است که افراد زیادی از این روش استفاده می کنند و یا به دنبال انجام آن هستند. این عمل با استفاده از کراتین که نوعی پروتئین است انجام می پذیرد.

کراتین کردن مو

صاف کردن موهای فر با کراتین

آیا کراتین برای موهای مجعد و وز هم موثر است و باعث لختی مو می شود؟

سه مدل کراتین در بازار موجود است که شما باید باتوجه به نوع موی تان یکی را انتخاب کنید.
- نوع اول، کراتینی که به سلامت و احیای مو های آسیب دیده کمک می کند و تا حدی آب درون مو را تامین می کند. این نوع کراتین در مواردی که مو در اثر رنگ و عملیات شیمیایی مختلف آسیب دیده یا به دلیل مصرف شامپو های نامناسب، کلر آب و استفاده مکرر از سشوار و اتو مو دچار آسیب دیدگی شدید شده، استفاده می شود.
- نوع دوم، کراتینی که در آن مواد صافی وجود دارد و باعث صاف شدن موهای مجعد می شود. این کراتین مناسب مو های خرد مجعد است.
- نوع سوم، کراتینی است که هر دو ساختار فوق را شامل می شود؛ یعنی هم عمل صافی و لخت کردن موها و هم احیا و سلامت آنها را انجام می دهد.

آیا کراتین برای موهای مجعد و وز هم موثر است

آیا کراتین برای موهای مجعد و وز هم موثر است
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از آخرین خبر - دکتر سالام -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف