دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنر

بیوگرافی بازیگران

Arash majidi

بیوگرافی و عکس های “آرش مجیدی


“آرش مجیدی” بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون متولد آباده استان فارس در سال 1353 ، کارشناسی ادبیات نمایشی و در استان رتبه اول تئاتر را به دست آورده بود.
محمد نادری

بیوگرافی “محمد نادری


محمد نادری بازیگر سریال شمعدونی می باشد که می توانید بیوگرافی “محمد نادری” را در ادامه مشاهده نمایید.
ایرج قادری

بیوگرافی و عکس های “ایرج قادری


ایرج قادری بازیگر و کارگردان سینما در سال 1391 در تهران درگذشت. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل “ایرج قادری” و مصاحبه ها با همسر و پسر ایشان را می خوانید.
شیرین بینا

بیوگرافی و عکسهای “شیرین بینا


شیرین بینا بازیگر خواهر نگین صدق گویا می باشد . بیوگرافی کامل و جزئیات بیشتر بیوگرافی “شیرین بینا” را می توانید در ادامه در سایت نمناک ملاحضه بفرمائید.
رسول نجفیان

بیوگرافی و زندگینامه “رسول نجفیان


رسول نجفیان بازیگر،خواننده،نوازنده،مجری و نویسنده ایرانی است که در سال 1338 متولد شد.نجفیان دارای مدرک کارشناسی روان شناسی از بخش علوم تربیتی مدرسه عالی پارس سابق در سال 1356 است.بیوگرافی کامل رسول نجفیان را می توانید در ادامه در بخش بیوگرافی بازیگران می توانید بیوگرافی “رسول نجفیان” را در سایت نمناک مشاهده کنید.
شهرزاد عبدالمجید

بیوگرافی کامل “شهرزاد عبدالمجید


شهرزاد عبدالمجید بازیگر مجموعه تهران پلاک 1 می باشد که متولد 1348 می باشد . بیوگرافی کامل شهرزاد عبدالمجید را می توانید در سایت نمناک بخش بیوگرافی بازیگران مشاهده نمایید.
حلیمه سعیدی

بیوگرافی و عکسهای “حلیمه سعیدی


“حلیمه سعیدی” بازیگر دوست داشتنی نقش خاله قزی در خوش نشین ها است . بیوگرافی کامل حلیه سعیدی را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.