برو به :
نمناک فرهنگ و هنر

بیوگرافی بازیگران

حمیدرضا پگاه

بیوگرافی و عکسهای “حمیدرضا پگاه


حمیدرضا پگاه بازیگر نقش های آوای باران و عاشق مترسک می باشد . بیوگرافی کامل “حمیدرضا پگاه” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
بیتا بادران

بیوگرافی و عکسهای “بیتا بادران


بیتا بادران در سال 76 با بازی در فیلم آژانس شیشه ای سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کرد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل “بیتا بادران” را مشاهده می فرمائید.
بهار ارجمند

بیوگرافی و عکس های “بهار ارجمند


بهار ارجمند دختر مرحوم انوشیروان ارجمند می باشد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه و عکسهای “بهار ارجمند” را مشاهده می فرمائید.
بیتا سحرخیز

بیوگرافی و عکس های “بیتا سحرخیز


بیتا سحر خیز متولد آذر ماه سال 1361 می باشد که در زمینه بازیگری فعالیت می کند . بیوگرافی کامل “بیتا سحرخیز” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده کنید.
الیزابت امینی

بیوگرافی و عکسهای الیزابت امینی


الیزابت امینی متولد سال 1354 در اسفند ماه می باشد که تحصیلاتش در رشته روانشناسی می باشد . بیوگرافی کامل “الیزابت امینی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
حسین مهری

بیوگرافی و عکسهای “حسین مهری


حسین مهری با بازی در سریال زیر هشت به شهرت رسید. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه و عکسهای “حسین مهری” را ملاحظه می فرمائید.
رز رضوی

بیوگرافی کامل و عکسهای “رز رضوی


رز رضوی بازیگر فروردینی سینما و تلویزیون با بازی در سریال ملکوت دیده شد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکسهای “رز رضوی” را مشاهده می فرمائید.
شهره سلطانی

بیوگرافی کامل “شهره سلطانی


بیوگرافی کامل “شهره سلطانی” بازیگر ، خواننده و نوازنده زن ایرانی را می توانید در قسمت بیوگرافی بازیگران سایت نمناک ملاحضه بفرمائید.
آناهیتا نعمتی

بیوگرافی کامل “آناهیتا نعمتی


بیوگرافی کامل “آناهیتا نعمتی” و عکس های این بازیگر در نقش های مختلف را می توانید در قسمت بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک مشاهده نمایید.
تینا آخوندتبار

بیوگرافی کامل “تینا آخوندتبار


پونه اسم اصلی تینا آخوندتبار بازیگر زن سینما و تلویزیون است. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکسهای “تینا آخوندتبار” را مشاهده می فرمائید.
ژیلا صادقی

زندگینامه و عکس های “ژیلا صادقی


ژیلا صادقی مجری تلویزیون همسر مجتبی رجبی می باشد . بیوگرافی کامل “ژیلا صادقی” را می توانید در بخش بیوگرافی هنرمندان سایت نمناک مشاهده نمایید.
شهرام قائدی

بیوگرافی کامل “شهرام قائدی


شهرام قائدی با بازی در پنجمین خورشید خود را به محبوبیت بیشتر در میان مردم رساند. بیوگرافی کامل “شهرام قائدی” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
شراره رخام

بیوگرافی و عکس های “شراره رخام


شراره رخام اولین تجربه خود را در سال 74 با عروسک کاغذی پشت سر گذاشت. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل به همراه عکس ها و فیلمشناسی “شراره رخام” را مشاهده می فرمائید.
خاطره اسدی

بیوگرافی و عکس های “خاطره اسدی


خاطره اسدی فعالیت حرفه ای خود را با فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا آغاز کرد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکس های “خاطره اسدی” را مشاهده می فرمائید.