دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنر

بیوگرافی بازیگران

علی شادمان

زندگینامه و عکس های “علی شادمان


علی شادمان بازیگر سریال کیما و سرزمین کهن متولد ایلام می باشد. در این بخش از بیوگرافی بازیگران سایت نمناک زندگینامه کامل و عکس های “علی شادمان” را مشاهده می کنید.
شیرین بینا

بیوگرافی و عکسهای “شیرین بینا


شیرین بینا بازیگر خواهر نگین صدق گویا می باشد . بیوگرافی کامل و جزئیات بیشتر بیوگرافی “شیرین بینا” را می توانید در ادامه در سایت نمناک ملاحضه بفرمائید.
رسول نجفیان

بیوگرافی و زندگینامه “رسول نجفیان


رسول نجفیان بازیگر،خواننده،نوازنده،مجری و نویسنده ایرانی است که در سال 1338 متولد شد.نجفیان دارای مدرک کارشناسی روان شناسی از بخش علوم تربیتی مدرسه عالی پارس سابق در سال 1356 است.بیوگرافی کامل رسول نجفیان را می توانید در ادامه در بخش بیوگرافی بازیگران می توانید بیوگرافی “رسول نجفیان” را در سایت نمناک مشاهده کنید.
شهرزاد عبدالمجید

بیوگرافی کامل “شهرزاد عبدالمجید


شهرزاد عبدالمجید بازیگر مجموعه تهران پلاک 1 می باشد که متولد 1348 می باشد . بیوگرافی کامل شهرزاد عبدالمجید را می توانید در سایت نمناک بخش بیوگرافی بازیگران مشاهده نمایید.
حلیمه سعیدی

بیوگرافی و عکسهای “حلیمه سعیدی


“حلیمه سعیدی” بازیگر دوست داشتنی نقش خاله قزی در خوش نشین ها است . بیوگرافی کامل حلیه سعیدی را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
سعید راد

بیوگرافی کامل و عکس های “سعید راد


سعید راد بازیگر و کارگردان سینما است که متولد 1326 می باشد . بیوگرافی کامل “سعید راد” را می توانید در سایت نمناک بخش بیوگرافی بازیگران مشاهده نمایید.
مرجان شیر محمدی

زندگینامه کامل و عکس های “مرجان شیر محمدی


مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی کارگردان و مجربی برنامه هفت است . بیوگرافی کامل “مرجان شیر محمدی” را می توانید در ادامه این مطلب از سایت نمناک در بخش بیوگرافی بازیگران ملاحضه فرمایید.
عنایت بخشی

زندگینامه و عکس های “عنایت بخشی


عنایت بخشی متولد 1324 در اولین ماه بهار می باشد . بیوگرافی کامل “عنایت بخشی” را می توانید در سایت نمناک بخش بیوگرافی بازیگران مشاهده نمایید.
علی مصفا

زندگینامه و عکس های “علی مصفا


علی مصفا همسر لیلا حاتمی و فرزند امیربانو کریمی و مظاهر مصفا می باشد . بیوگرافی کامل “علی مصفا” را می توانید در بخش بیوگرافی بازیگران سایت نمناک مشاهده نمایید.
فریبا متخصص

بیوگرافی کامل و عکسهای “فریبا متخصص


فریبا متخصص متولد مرداد سال 1340 در بروجرد می باشد که از از سال 1360 در عرصه هنر فعالیت می کند. بیوگرافی کامل “فریبا متخصص” را می توانید در ادامه در سایت نمناک مشاهده نمایید.