نماز شب

دستور خواندن نماز شب و فضیلت آن


نماز شب از نمازهای مستحبی می باشد و بر خواندن آن در اسلام بسیار تاکید شده است و بسیار پر فضیلت در نزد ائمه و پیامبر (ص) بوده است .
خواندن نماز امام جواد

روش خواندن نماز امام جواد (ع) برای برآورده شدن حاجات


یکی از راههای بسیار مجرب در برآورده شدن حاجات، خواندن نماز امام جواد (ع) در وقت گرفتاریها ست. خواندن نماز امام جواد زمان خاصی ندارد هر وقت بخواهید میتوانید بخوانید، اما بهتر است نیمه شب با اشک چشم خوانده شود.
سوره نساء

تفسیر کامل آیات 117-121 سوره نساء


آنچه غیر از خدا می خوانند، فقط بت هائی است (بی روح)، که هیچ اثری ندارد; و (یا) شیطان سرکش و ویرانگر است ،با تفسیر آیات 117-121 سوره نساء با ما همراه باشید
تعقیبات نماز

تعقیبات نماز صبح، ظهر، عصر و مغرب


تعقیبات نماز به مجموعه ادعیه، اذکاری گفته می شود انسان بعد از نمازهای یومیه به جا می آورد،در این مطلب کامل و کاربردی تعقیبات نماز صبح ، ظهر ، عصر و مغرب را بخوانید.
قرآن

نحوه صحیح استخاره گرفتن با قران


نحوه صحیح استخاره گرفتن مستلزم رعایت نکاتی می باشد که در این بخش با آنها آشنا می شوید همچنین بهترین زمان استخاره را در این مطلب بخوانید.
زمان واقعی حکاکی شرف الشمس

زمان واقعی حکاکی شرف الشمس


این سوال ذهن خیلی از مسلمانان را مشغول کرده است و هیچ منبع علمی برای آن نیست و هر وبسایت و منبعی یک ساعت خاصی را بدون هیچ استدلالی بیان میکند . شاید شما شنیده باشید که از 11 صبح تا 11 شب هست اما این زمان کاملا اشتباه است .
نماز نافله

فواید بی نظیر نماز نافله


نافله به معنی دنباله یا نوه و یا غنیمت می باشد. در اصطلاح فقها به نمازهای مستحبی گفته می شود که در زمانهای مخصوصی خوانده می شود
اعمال شب های قدر

اعمال و فرائض شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان


علاوه براعمال شب قدر که در هر سه شب انجام می شود و به اعمال مشترک معروف است اعمالی مخصوصی هم وجود دارد که در هر یک از شب های مبارک نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم انجام می شود.
دعا

چگونه دعا برآورده میشود


آن دعایی مستجاب است که دعاکننده در آن مطمئن به اجابت باشد و این امر به قول ایشان قلب متقین و دل شکسته می خواهد.
سوم شعبان

اعمال شب و روز سوم شعبان


سومین روز ماه شعبان روز بسیار مبارکی است و در این روز حضرت حسین بن علی علیه السّلام متولّد شد.اعمالی که در این روز فرخنده انجام می شود در ادامه این مطلب ذکر شده است.
ختم قرآن

جامع ترین و معروف ترین دعای ختم قرآن


دعاهایی که پس از ختم قرآن کریم خوانده می شوند کدام است؟ما در این مطلب جامع ترین و معروف ترین دعای ختم قرآن را در اختیارتان قرار داده ایم لطفا با ما همراه باشید.
صفحه 1 از 6