استرس

عوارض استرس
استرس یک عکس العمل ذهنی و فیزیکی در زندگی است و هر شخصی می تواند در هر زمانی استرس را احساس کند، البته استرس عوارض بسیار جدی را برای بدن به همراه دارد.
زندگی بدون استرس

زندگی ات را با 6 تغییر بدون استرس کن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در زندگی این همه تلاش و کوشش برای رسیدن به آرامش است پس زندگی بدون استرس گزینه ی مهمی است که همه به آن می اندیشیم ، برای کسب آن ساده عمل کنید.
ورزش تای چی

ورزش تای چی چیست و چه فوایدی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش تا چی نوعی ورزش چینی است که به درمان استرس و سلامت قلب و روح کمک شایانی می کند، البته ورزش تای جی از قوانین و فواید دیگری هم برخوردار است.
استرس

علت بهم خوردن تعادل تیروئید و راههای درمان و پیشگیری آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس به هر شکل اعم از جسمی، عاطفی، اقتصادی، زندگی در شهرهای شلوغ و پر سر و صدا باعث بهم خوردن تعادل تیروئید می شود.
کاهش هورمون استرس

کلماتی که هورمون استرس را افزایش میدهند + راه کاهش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بالا رفتن هورمون استرس باعث می شود تا مشکلات جسمی و روحی به سراغمان بیایند با خوردن یک نوشیدنی گرم بصورت روزانه این هورمون را کاهش دهید.
استرس در خواب

دورکردن استرس در زمان خواب شبانه راهی دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما برایتان پیش آمده که دقیقا در زمان خواب شبانه استرس به سراغتان بیاید و خوابتان را مختل کند اما شما می توانید بر آن غلبه کنید.
اضطراب ازدواج

علائم اضطراب ازدواج را بشناس و اینگونه درمان کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تردیدهای قبل از ازدواج موجب می شود تا دچار اضطراب شویم. این نگرانی ها و استرس را می توان با کمک یک مشاوره خوب و کامل از بین برد.
استرس امتحان

چگونه ترس و استرس ناشی از امتحان را درمان کنیم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدون تردید ترس از امتحان بین دانش آموزان و دانشجویان تقریبا همه گیر و رایج است. می توان گفت مهمترین علت این موضوع، نتیجه ای است که از امتحان بدست می آید.
اضطراب کودکان

نشانه و علامت هشدار دهنده استرس و اضطراب کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر کودکان به تازگی دچار اضطراب شده است حتما اتفاقی پشت آن است که شما باید بتوانید علت را کشف کرده و اقدام به رفع استرسش کنید.
سنگینی دست چپ

سنگین شدن دست چپ وقتی از قلب نیست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد بر این باورند که سنگینی دست چپ تنها علت مشکلات قلبی است اما اینگونه نیست و احساس سنگینی دست چپ می تواند دلایل گوناگون دیگری داشته باشد.
لامپ نمک هیمالیا

شاید شما هم به یک لامپ نمک هیمالیا نیاز دارید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لامپ سنگ نمک هیمالیا برای مقابله با استرس بسیار مفید می باشد همچنین یاعث می شود خواب بهتری داشته باشید و خلق و خویتان نیز خوش تر شود.
رهایی از استرس

فوری ترین راه رهایی از استرس در شرایط خاص

زمان مطالعه : 13 دقیقه
استرس و اضطراب از مشکلاتی است که همه افراد با آن رو به رو هستند اما این مشکل به مرور زمان سلامت انسان را به خطر می اندازد پس باید برای رهایی از استرس از ترفندی مناسب و موثر استفاده کنید.
کنترل استرس

آموزش کنترل استرس و فشار عصبی در 10 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تنش و استرس ایجاد شده در زندگی می تواند تأثیری منفی بر سلامت جسمی و روانی شما داشته باشد اما شما می توانید با راه حل های ساده آن هارا کنترل نمایید.
ضد استرس

خوشمزه ترین خوردنی های ضد استرس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدیریت استرس برای برخی افراد آسان است اما در برخی دیگر عامل بروز بسیار ناراحتی ها ازجمله یبوست، بی اشتهایی و پراشتهایی عصبی می شود.شاید برایتان جالب باشد که بدانید با تغذیه ای ضد استرس می توان تا حدودی عوارض روزانه آن را کم کرد.
قرص ضد استرس

بلایی که قرص ضد استرس سر غازها آورد ! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مقداری قرص ضد استرس و اضطراب توسط فردی که هنوز شناسایی نشده است روی چمن یکی از پارکهای شهر ریخته بود غازها از آن خوردند تا بیشتر ما را متوجه عوارض مصرف بی رویه داروهای اعصاب و روان کنند.