برو به :
نمناک دنیای مد

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون-آشپزخانه

طرح اجرا شده آشپزخانه


آشپزخانه به عنوان قلب خانه ، در طراحی و اجرای دکوراسیون نیاز به دقت بیشتری دارد. دکوراسیون و کابینت آشپزخانه باید طوری طراحی شود که در کمترین فضا بیشترین وسیله جاسازی شود.
دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن - 3


سری سوم از دکوراسیون آشپزخانه مدرن را در این گزارش مشاهده می فرمائید. آشپزخانه هایی که اجرای آن به خانه ی شما جلوه ای خواص خواهد داد.
دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه ای مدرن و امروزی


همانطور که می دانید تزیینات و دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و امروزی چیزی بسیار متفاوت با آنچه تا به حال می دیدید است که در ادامه نمونه هایی بسیار زیبا از آنها را می بینید.
چیدمان آشپزخانه

چیدمان حرفه ای داخل کابینت آشپزخانه


طرح و مدل کابینت آشپزخانه را انتخاب کرده اید و حالا نوبت چیدمان کشو و داخل کابینت های آشپزخانه است که ایده هایی برای یک چیدمان حرفه ای این فضا در آشپزخانه داریم.
دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن - 4


آشپزخانه هایی که اجرای آن به خانه ی شما جلوه ای خواص خواهد داد. در ادامه با دکوراسیون آشپزخانه مدرن بیشتر آشنا خواهید شد.
پرده آشپزخانه

پرده آشپزخانه مدرن را چطور انتخاب کنیم؟


پرده آشپزخانه در تنها بخش نورگیر آن نصب می شود پس می تواند در محیط تاثیر گذار باشد. اصولی که در انتخاب پرده ی آشپزخانه باید بدانید، تطابق آن با رنگ و طرح دیوارها و کابینت آشپزخانه شماست.
نورپردازی آشپزخانه

نورپردازی آشپزخانه های مدرن


نورپردازی آشپزخانه یعنی تکمیل جلوه و زیبایی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه . استفاده از نورهای ال ای دی و نورپردازی مخفی در کابینت های زمینی و دیواری بخشی از طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.
کابینت و دکوراسیون آشپزخانه

کابینت و دکوراسیون آشپزخانه فرانسوی ها


کابینت و دکوراسیون آشپزخانه در هر کشوری سبک و استایل خاصی دارد که طراحان کشور فرانسه در این زمینه ، نظم ظاهری و بیشترین استفاده از فضا را در صدر طراحی و اجرا قرار می دهند.