نمناک خوراک سبزیجات
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
خوراک سبزیجات
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
خوراک کدو با آویشن

طرز تهیه خوراک کدو با آویشن


خوراک کدو و آویشن یک پیشنهاد خوشمزه برای افراد گیاهخوار می باشد و همچنین افرادی که ذائقه ی معمولی دارند هم میتوانند از آن استفاده کنند.
مارینیت کدو

طرز تهیه مارینیت کدو


مارینیت کدو یک پیش غذای گیاهی و ایده آل برای افراد رژیم دوست است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
خوراک لوبیا سفید

طرز تهیه خوراک لوبیا سفید و سیب زمینی


در صورت تمایل میتوانید از گوشت داخل خوراک لوبیا سفید استفاده کنید ، همچنین به جای آب گوشت یا آب مرغ میتوانید از مخلوط عصاره گوشت یا مرغ با آب جوش استفاده کنید.
خوراک برگ چغندر

طرز تهیه خوراک چغندر سبز


همانطور که می دانید چغندر یکی از سبزی ها یا میوه هایی است که به طور فصل تولید می شود.در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه خوراک برگ چغندر یک غذای گیاهی مناسب را آموزش خواهیم داد.
خوراک گل کلم با پنیر

طرز تهیه خوراک گل کلم با پنیر


در این مطلب از آشپزخانه نمناک یک غذای مناسب و خوشمزه برای گیاهخواران داریم.خوراک گل کلم با پنیر یک پیشنهاد ایده آل برای طرفداران رژیم گیاهی است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کدوی گریل شده

طرز تهیه کدوی گریل شده


اگر از منفعتهای کدو سبز اطلاع داشته باشید هیچ گاه آنرا از منوی غذایی خود پاک نخواهید کرد. در این بخش یک شیوه استفاده از کدو سبز را یاد خواهیدگرفت.
بادمجان گریل شده با پنیر

طرز تهیه بادمجان گریل شده با پنیر


برای کاهش میزان چربی می توانید به جای شیوه سنتی سرخ کردن بادمجان، از شیوه گریل کردن یا از فر استفاده کنید. برای حصول بهترین نتیجه بادمجان های سفت، گوشت دار و براق را انتخاب کنید. اگر می خواهید برای مناسبت خاصی این غذا را سرو و تزیین کنید، یک قاشق غذا خوری پر پستوی تازه را با روغن زیتون مخلوط کنید و در کنار غذا قرار دهید.
قلیه کدو حلوایی و عدس

طرز تهیه قلیه کدو حلوایی و عدس


کمتر کسی با این غذای ایرانی که بسیار سریع و آسان هم درست می شود آشناست. قلیه کدو غذایی سرشار از پروتئین و کاملا مناسب فصول سرد سال است. اگر چه این غذا بسیار کم هزینه است ولی با رنگ و بوی خود میز مهمانی شما را جلا می بخشد.
کدو عدس

طرز تهیه کدو عدس


کمتر کسی با این غذای ایرانی که بسیار سریع و آسان هم درست می شود آشناست. کدو عدس غذایی سرشار از پروتئین و کاملا مناسب فصول سرد سال می باشد.
12