رنگ مو

رنگ مو فانتزی
رنگ موهای فانتزی با رنگ موهای معمولی فرق دارند به همین دلیل برای رنگ کردن مو با رنگ های فانتزی باید از روش خاصی استفاده کنید.
رنگ کردن مو

رنگ کردن موها در چه شرایطی ممنوع است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وقتی میبینید موهایتان آسیب دیده است باید رنگ کردن مو را کنار بگذارید و فکری برای ترمیم آن ها کنید تا از بیشتر شدن آسیب موهایتان جلوگیری کنید.
انواع رنگ مو

با انواع مدل رنگ مو آشنا شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها باید بدانند رنگ موها انواع مختلفی از جمله رنگ موی موقت یا دائم دارند که با شناخت کامل آن ها می توانند انتخاب بهتری داشته باشند.
رنگ مو قهوه ای موکا

رنگ مو قهوه ای موکا به چه افرادی می آید؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ مو قهوه ای موکا از رنگ های پرطرفدار بین هنرمندان هالیوود است که ما به شما میگوییم این رنگ مو برای چه کسانی مناسب است.
رنگ کردن مو

فوت و فن رنگ کردن حرفه ای مو در خانه + آموزش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر می خواهید رنگ کردن موهایتان را خودتان در منزل انجام دهید می توانید از تکنیک های آرایشگران حرفه ای برای زیباتر شدن رنگ موهای خود استفاده کنید.
خرید رنگ مو

راهنمای خرید رنگ مو اصل و با کیفیت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر برای اولین بار می خواهید موی خود را رنگ کنید و با اصول خرید رنگ مو آشنا نیستید این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید.
ثابت ماندن رنگ مو

روش های عالی برای ثابت ماندن رنگ مو + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرقی نمیکند موهایتان را با چه رنگ مویی و با چه روشی رنگ کنید به هر حال پس از مدتی شفافیت و زیبایی اولیه را از دست میدهد، برای ثابت ماندن رنگ مو چه باید کرد؟
کراتین موی مجعد

کراتین به درد موهای مجعد و وز هم میخورد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر افرادی که موها فر دارند از موهای خود ناراضی هستند و یا موهای وزی دارند و از این مسئله ناراحت اند کراتین مو از روش های صاف کردن مو است آیا روش آن را میدانید؟
رنگ مو 2019

پرطرفدارترین رنگ مو و هایلایت های سال 2019 + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ موهای سال 2019 را به شما معرفی میکنیم که امسال حسابی روی بورس هستند و شما را تبدیل به خانمی به روز میکنند.
مراقبت از موی رنگ شده

اشتباهی که رنگ موهایتان را خراب میکند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که به دنبال تثبیت رنگ موی خود هستند باید نکاتی را در زندگی روزمره خود رعایت کنند تا از موی رنگ شده خود مراقبت و ماندگاری آن را افزایش دهند.
آموزش ساخت رنگساژ

آموزش ساخت رنگساژ مو + نحوه استفاده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگساژ کردن یعنی ترمیم دوباره رنگ مویی که دیگر براق و خوشرنگ نیست، آموزش ساخت رنگساژ به شما کمک میکند تا خودتان در خانه رنگساژ بسازید.
رنگ مو پاییز

پرطرفدارترین رنگ موهای پاییز و زمستان + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای آشنایی با رنگ مو و هایلایت های جذاب مخصوص فصل پاییز و زمستان این بخش از دنیای مد نمناک را مشاهده کنید.
ترمیم سوختن مو

درمان و ترمیم کامل موهای سوخته با رنگ و دکلره در 4 هفته

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای ترمیم کامل و قطعی موهای سوخته و آسیب دیده توسط رنگ و دکلره کافیست از این روش درمان 4 هفته ای کمک بگیرید، خواهید دید که موهایتان زیبا و نرم و درخشان شده اند.
پاک کردن رنگ مو

پاک کردن سریع رنگ مو با چند روش خانگی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش های پاک کردن رنگ مو راه چاره ای است برای خانم هایی که موهایشان را رنگ کرده اند ولی از نتیجه راضی نیستند و رنگ موی دلخواه شان به دست نیامده است.
رنگ كردن مو با آبليمو

با آبلیمو و دارچین موهایتان را طبیعی رنگ کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ کردن مو با آبلیمو و دارچین یکی از بهترین روش های طبیعی برای تغییر رنگ موها می باشد که فواید بسیار زیادی برای سلامت و زیبایی مو دارد.
صفحه 1 از 11