ریزش مو

علت ریزش مو زنان
آیا می دانید دلیل اصلی ریزش مو زنان چیست؟ سوءتغذیه، رژیم لاغری، کمبود پروتئین و مشکلات فند خون نمونه ای از مشکلاتی است که موجب ریزش موی زنان می شود.
نوزاد

بیماری که نمیدانید و موهای کودکتان را می ریزد !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش مو برای همه افراد بزرگسال به صورت کم یا زیاد اتفاق می افتد، اما ریزش مو در کودکان امری غیر طبیعی است و دلالیل خاصی دارد و باید به آن توجه شده و و درمان شود.
رنگ مو ریزش مو

رنگ کردن مو ارتباطی با ریزش مو دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ مو با ضعیف کردن موها باعث شکنندگی و در نتیجه ریزش مو می شود و می تواند برای همیشه موهای شما را کم پشت کند و جذابیت شما را از بین ببرد.
جلوگیری از ریزش مو

بهترین راههای جلوگیری از ریزش موی مردان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ریزش موی مردان می تواند ارثی باشد اما اگر اینطور نباشد راه هایی برای جلوگیری از آن وجود دارد که هم شامل تغذیه می شوند و هم مراقبت های لازم.
مزوتراپی مو

حقیقت درمان ریزش مو با مزوتراپی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مو برای حفظ سلامت خود به ویتامین و مواد مفید نیاز دارد که گاهی تغذیه و ویتامین لازم برای مو در بدن ممکن است در اثر عوامل متعددی تولید نشده که در این صورت یکی از روشهایی که این کمبودها را به خوبی جبران میکند مزوتراپی مو است.
ریزش مو قند

خوشمزه ای که موهایتان را کم پشت می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خیلی از افراد بی آنکه علت را بدانند دچار ریزش مو می شوند این مشکل می تواند مربوط به تغذیه باشد خوردنی وجود دارد که بعضی ها با افراط در خوردن آن باعث کم پشتی موهایشان می شوند.
کچلی سکه ای

کچلی سکه ای و ریزش موی آلوپسی آره آتا از کجا می آید؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کچلی سکه ای در عرض چند روز به سرعت رشد می کند و گاهی این مشکل خود به خود حل می شود و نیازی به درمان ندارد.
ماسک حنا مو

بهترین ماسک حنا برای درمان ریزش مو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای تقویت موهای سرتان می توانید از ماسک های خانگی حنا استفاده کنید حنا باعث آبرسانی و تقویت و رشد موها می شود و موهای آسیب دیده را ترمیم می کند.
درمان طاسی

نسخه کامل درمان طاسی زنان و مردان در خانه

زمان مطالعه : 14 دقیقه
طاسی و ریزش مو را می توان با مواد طبیعی تا حد قابل توجهی کنترل و یا حتی درمان کرد گاهی هم تغذیه سالم می تواند بهترین نتیجه را بدهد.
مراقبت مو در تابستان

بهترین ژل و روغن مراقبت مو در تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای محافظت موهای سر از آسیب های ناشی از نور خورشید بایستی ماسک و تقویت کننده های مو را بشناسید که بخشی از برنامه مراقبت مو در تابستان هستند.
فواید سرم مو

روش استفاده سرم مو ؛ پدیده ای که نمی گذارد موها بریزند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرم مویی را انتخاب کنید که با موهای شما سازگاری داشته باشد و یا اینکه اگر می توانید خودتان آن را در خانه بسازید و حسابی به موهایتان برسید.
عوارض بارداری

عوارض شایعی که مختص دوران بارداری است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوران بارداری به دلیل ایجاد تغییرات هورمونی در بدن مادر عوارضی دارد که اغلب خانم های باردار آن ها را تجربه می کنند و برای رفع آن ها نیازی به دارو ندارند.
ویتامین ریزش مو

ویتامین جلوگیری و توقف ریزش مو را بشناس!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که ریزش مو دارند و از راه های درمان ریزش مو آگاه نیستند، باید از این موضوع مطلع باشند که استفاده ویتامین ها یکی از بهترین روش های برای درمان و جلوگیری از ریزش مو است.
ریزش مو

اگر شما هم “ریزش مو” دارید نخورید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو استفاده از مواد غذایی مناسب است، برخی از مواد غذایی برای مو مفید هستند و برخی از مواد غذایی باعث “ریزش مو” می شوند.
ریزش-مو-در-خانم-ها

دلایل ریزش مو در خانم ها و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش موی زیاد و بی دلیل می تواند واقعاً ترسناک و نگران کننده باشد. اما خوشبختانه معمولاً راهی برای برطرف کردن آن وجود دارد. همه دچار ریزش مو می شوند. این اتفاق معمولاً موقع دوش گرفتن، سشوار کشیدن موها یا شانه کردن آنها رخ می دهد و کاملاً طبیعی است.
صفحه 1 از 7