دندان درد

خواص ترخون
گیاه ترخون بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و مزایای فراوانی برای سلامتی دارد، از خواص ترخون می توان به جلوگیری از رشد سلول های سرطانی، جلوگیری از کم خونی و کاهش درد دندان نیز اشاره کرد.
دندان درآوردن کودک

کاهش سریع درد دندان درآوردن کودک با گیاهی خوشبو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دندان درآوردن کودکان معمولا همراه با درد و بیقراری است برای آرام کردن نوزادتان از کمپرس های سرد و غذاهای سفت استفاده کنید.
تب دندان نوزاد

تب دندان نوزاد با علائمی خاص همراه شد نگران شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی نوزادتان شروع به دندان درآوردن بکند ممکن است با برآمدگی لثه باکتری ها وارد بدنش شوند و کودک شما دچار تب شود که نشانه مبارزه بدن با باکتری هاست.
عفونت دندان

از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
معجون هایی با انواع گیاهان مفید برای عفونت دندان وجود دارد و حساسیت به غذاهای گرم و سرد و تب و حتی سر درد و یا تورم صورت و گونه ها از علائم عفونت شدید دندان ها هستند.
دندان درد کودکان

هنگام دندان درد کودکان سراغ این روغن گیاهی بروید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دندان درد کودکان در جریان پوسیدگی و خراب شدن تدریجی و نفوذ به عصب بروز می کند. در این زمان برای تسکین درد دندان کودک به سراغ درمان های خانگی و یا آنچه از تجربیات کسب کرده ایم می رویم ولی با آگاهی بیشتر.
کشیدن دندان

سکته قلبی مرد میانسال بعد از کشیدن دندان!

تاریخ انتشار : 6 آذر 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد میانسال پس از آنکه 5 دندان خرابش را یک جا کشید ساعتی بعد بر اثر سکته قلبی درگذشت.
درد فک پایین

درد فک پایین نشانه چیست و چه زمانی نگران کننده است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درد فک پایین می تواند نشانه ای باشد برای مشکلات جدی تر مثل آرتروز و حمله قلبی، گاهی هم به علت تغییر عادت غذایی و جویدن آدامس دچار فک درد می شویم.
داروهای دندان درد

کدام قرص دندان درد را سریع قطع می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان درد از آن دسته دردهای مزمن است که خواب و خوراک را از افراد می گیرد داروهایی هستند که تا رسیدن به مطب دکتر برای تسکین درد می توان استفاده کرد.
درمان فوری دندان درد

روش های فوری برای درمان و تسکین دندان درد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که تقریبا برای تمام انسان ها به وجود آمده است، در ادامه با روش های تسکین و درمان سریع دندان درد آشنا خواهید شد.
درد عصب دندان

14درمان قطعی خانگی برای رفع “درد عصب دندان”

زمان مطالعه : 8 دقیقه
درد عصب دندان از دردناک ترین تجربه ها برای یک فرد می باشد اما برای رفع “درد عصب دندان” به صورت موقت و قبل از مراجعه به پزشک، غیر از مصرف داروهای شیمیایی میتوانید از راه های درمان خانگی و طبیعی موثری استفاده کنید.
درمان گیاهی حساسیت دندان

روش های سریع برای درمان گیاهی و خانگی “حساسیت دندان”

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دلیل اینکه وقتی خوراکی سردی میخوریم یا گاز میزنیم دندانمان تیر میکشد “حساسیت دندان” است که میتوان آن را با داروهای گیاهی تا حدودی درمان کرد.
درمان دندان درد

درمان های سریع و قطعی دندان درد در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان درد که به سراغتان می آید مدام با خود می گویید که ای کاش مسواک و مراقبت از دندان را جدی می گرفتم، اما حالا وقت این فکرها نیست و بهتر است با آنچه در خانه دارید دندان درد را فوری درمان کنید.
دندان عقل

با مشکلات و معضل های دندان عقل چیکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دندان عقل آخرین دندان در دهان می باشد که در اصطلاح به آن آسیای سوم هم می گویند . دندانی که در سن 17 تا 25 سالگی در دهان هر فردی می روید و قوس فکی دهان را پر می کند.
درد دندان

با درد دندان در مسافرت چیکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ی ما حداقل یکبار به درد دندان دچار شده ایم که بسیار تجربه تلخ و ناگواری می باشد اما اگر این درد در سفر به ما بپیچد بسیار ناگوار تر هم می شود.
دندان خراب

تاثیر دندان خراب بر درد معده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در دستگاه گوارش دندان به عنوان اولین عضو محسوب می شود و اگر دندان فردی خراب باشد، کار جویدن مواد غذایی و به تبع آن هضم و جذب غذا با مشکل روبه‎رو می شود و معده کارایی خود را از دست می دهد .
صفحه 1 از 2