نمناک درمان سرفه
این مطلب مفید بود ؟ 84 20
درمان سرفه
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 104
درمان سرفه

21 روش خانگی برای درمان قطعی سرفه


همه ی ما برای “درمان سرفه” داروهای ضد سرفه مصرف می کنیم اما گاهی مواد ساده ای در آشپزخانه و داروهای بدون نسخه می توانند برای درمان به ما کمک کنند.
درمان سرفه کودکان

درمان سریع و خانگی سرفه کودکان


سرفه های خشک شبانه یا سرفه های شدید همراه با خس خس سینه در بچه ها باعث نگرانی والدین می شود ، در این شرایط از روش های طبیعی و سریع درمان سرفه کودکان غافل نشوید.
سرفه های خطرناک

سرفه هایی که خبر از بیماری خطرناک می دهند


زمانی که درد سینه و سرماخوردگی شما طولانی شد باید کمی نگران شوید و برای بررسی های دقیق به متخصص مراجعه کنید .سرفه های خطرناک که نشانه ی بیماری های جدی هستند علائمی دارند.
سرفه کردن

سرفه کردن چه زمانی غیرعادی می شود؟


سرفه کردن نشانه از بیماری است که می تواند در بسیاری از بیماریها شایع باشد.اما در برخی از بیماری ها سرفه می تواند طولانی مدت شده و باعث آزار بیمار و اطرافیان گردد.
سرفه كردن

راههای درمان سرفه کردن در افراد سیگاری


استعمال دخانیات یکی از مهم ترین علل سرفه کردن است و سرفه های پشت سر هم بسیار آزاردهنده می باشد. با بهترین و موثرترین روشهای درمانی سرفه کردن در افراد سیگاری آشنا شوید.
سرفه های مزمن کودکان

علت سرفه های مزمن در کودکان


سرفه های مزمن خشک و یا خلط دار کودکان دلیل و علت های مجزا دارند. گاهی وجود عفونت در ریه و سینوس ها و گاهی بیماری آسم و یا فیبروز کیستی علت اصلی این سرفه ها می باشد.
سرفه و گلو درد

درمان سریع سرفه و گلو درد


درمان سریع سرفه و گلو دردهای چرکی با استفاده از مواد طبیعی روشی است که با آن سرفه های خشک و چرکی که به خصوص در کودکان و شب هنگام خواب بدتر می شوند را طی چند روز می توانید درمان کنید.
12