درمان سرفه

درمان سرفه با عسل
اغلب والدین برای درمان سرفه کودکان از دارو استفاده می کنند در حالی که عسل برای سرفه فوق العاده است، البته چگونگی استفاده از عسل برای درمان سرفه بسیار مهم می باشد.
مزه خون بعد از دویدن

سرفه و مزه خون دهان بعد از دویدن یعنی نگرانی ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعد از دویدن با شدت بالا دچار علائمی از جمله سرفه و مزه خون در دهان می شوید که دلایل خاصی دارند و بهترین روش پیشگیری از آن ها ورزش آرام است.
سرفه مزمن کودکان

سرفه های مزمن و طولانی مدت کودکان از چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سرفه مزمن در کودکان را به سرفه ای که بیش از چهار هفته دوام داشته باشد می گویند که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر کدام به نوبه خود خطرناک اند.
درمان سرفه

شربتی کاملا گیاهی برای درمان سریع سرفه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی پس از اتمام سرماخوردگی سرفه ها برای مدت زمان طولانی باقی می مانند برای درمان و بهبود این سرفه های مزمن از مواد طبیعی و میوه ها استفاده کنید.
سرفه کودکان

علائم و درمان انواع سرفه کودکان ؛ کدام نوع خطرناک است؟

زمان مطالعه : 16 دقیقه
سرفه در کودکان انواع مختلفی دارد که والدین با دانستن آن ها می توانند با روش های خانگی طبیعی و بدون دارو انواع سرفه در کودک خود را درمان کنند.
سرفه خطرناک

وقتی که سرفه هشدار یک بیماری خطرناک است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همیشه سرفه ها به علت سرما خوردگی نیستند ممکن است بیماری جدی و خطرناکی پشت این سرفه های مزمن باشد که سلامت بدن را به خطر بیندازد.
درمان گلو درد بارداری

بهترین راه درمان گلو درد و سرفه در دوران بارداری

زمان مطالعه : 11 دقیقه
در دوران بارداری زنان حامله دچار گلو دردهای شدیدی می شوند که بهتر است این درد را بصورت طبیعی و خانگی درمان کنند و از مصرف داروهای شیمیایی اجتناب کنند.
شربت سرفه

بهترین شربت سرفه با تاثیر فوری + طرز تهیه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال شربتی مناسب برای درمان سرفه هستید، حتما از این شربت های گیاهی و خانگی فوق العاده برای سرفه استفاده کنید.
درمان سرفه کودکان

درمان سریع و خانگی سرفه کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرفه های خشک شبانه یا سرفه های شدید همراه با خس خس سینه در بچه ها باعث نگرانی والدین می شود، در این شرایط از روش های طبیعی و سریع درمان سرفه کودکان غافل نشوید.
درمان سرفه خشک

پیشنهاد طب سنتی برای درمان سرفه خشک

زمان مطالعه : 11 دقیقه
سرفه های خشک گاه تا مدت ها باقی می مانند و بطور کامل درمان نمی شوند این سرفه ها را با داروهای گیاهی درمان کنید و تاثیرات آن را در بدنتان مشاهده کنید.
سرفه مزمن

علائم سرفه مزمن ؛ وقتی سرفه کردن غیرعادی باشد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از علل سرفه مزمن می توان به آسم و عفونت اشاره کرد اگر همراه با سرفه دچار تب و تنگی نفس شدید آن را جدی بگیرید و هرچه سریع تر اقدام به درمان کنید.
سرفه نوزاد

درمان خانگی و گیاهی سرفه ی نوزاد 3 تا 6 ماهه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرفه نوزاد یکی از نشانه های عفونت یا سرما خوردگی ویروسی است ،شما می توانید با کمک گیاهان دارویی و طب سنتی دیگر نگران سرفه نوزاد خود نباشید.
درمان سرفه

21 روش خانگی برای درمان قطعی سرفه

زمان مطالعه : 11 دقیقه
همه ی ما برای “درمان سرفه” داروهای ضد سرفه مصرف می کنیم اما گاهی مواد ساده ای در آشپزخانه و داروهای بدون نسخه می توانند برای درمان به ما کمک کنند.
سرفه شبانه نوزاد

انواع سرفه شبانه نوزاد ، کدامیک باید شما را نگران کند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای آنکه هنگام سرفه شبانه نوزاد و کودکتان علت آن را بدانید باید انواع سرفه ها در این گروه حساس سنی را بشناسید ، شناخت و آگاهی اولین قدم برای اقدام درست و به موقع است.
درمان خلط ریه

شربت گیاهی مخصوص درمان فوری خلط ریه + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
درمان خلط ریه و سینه را جدی بگیرید چرا که تنگی نفس و خس خس های ناشی از آن نه تنها آزاردهنده بلکه بستری است برای بروز بیماری های خطرناک.
صفحه 1 از 2