نمناک غذای رژیمی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
غذای رژیمی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
جوجه کباب رژیمی

طرز تهیه جوجه کباب رژیمی مخصوص


جوجه کباب رژیمی را باسس مخصوص مزه دار کنید تا افرادی که رژیم لاغری و کاهش وزن دارند بتوانند از خوردن یک غذای رژیمی خوشمزه لذت ببرند.
سس رژیمی فرانسوی

طرز تهیه سس رژیمی فرانسوی


طرز تهیه سس فرانسوی رژیمی مناسب برای افرادی که رژیم غذایی دارند و نمی توانند از سس های پرچرب استفاده نمایند. سس رژیمی فرانسوی را در منزل درست کنید و میل نمایید.
فاهیتای مرغ

طرز تهیه فاهیتای مرغ رژیمی


فاهیتای مرغ یک غذای خوشمزه و مفید برای بیماران قلبی و مبتلایان به کبد چرب است. افرادی که رژیم کاهش وزن دارند می توانند به راحتی از این فاهیتا میل کنند.
سوپ رژیمی

سوپ رژیمی برش چغندر


سوپ رژیمی برش چغندر به عنوان یک غذای چربی سوز در کشورهای شمالی آسیا سرو می شود. این سوپ برای گیاهخواران یک وعده ی کامل غذایی محسوب می شود.
خورشت های رژیمی

خورشت های رژیمی قورمه و قیمه


آشپزخانه نمناک: خورشت های قورمه سبزی و قیمه ی رژیمی برای افراد با رژیم های خاص لاغری و سلامتی باید به همان خوشمزگی خورشت های چرب و پرگوشت باشد.
فرنی رژیمی

فرنی رژیمی و لاغر کننده


فرنی رژیمی در حقیقت همان طرز تهیه فرنی معمولی را دارد با این تفاوت که با جایگزین کردن عسل به جای شکر تبدیل به یک غذایی لاغر کننده و مقوی شده است.
ماهی قزل آلا

طرز تهیه ماهی قزل آلا


طرز تهیه ماهی قزل آلا رژیمی با دستور پختی کمی متفاوت برای افرادی که کلسترول و چربی خون بالا دارند و همچینی افرادی که از غذاهای کم کالری استفاده می کنند مناسب است.
سالاد کلم فرانسوی

طرز تهیه سالاد کلم فرانسوی


سالاد کلم فرانسوی یک سالاد رژیمی خوشمزه و غنی است . این بار برای تزیین میز غذای رژیمی و سالمتان به سبک فرانسوی ها آشپزی کنید.
مرغ کرانچی

طرز تهیه مرغ کرانچی رژیمی


خوراک مرغ کرانچی یک غذای فوق العاده خوشمزه است اما به دلیل چربی زیادش هر کسی به سراغ این خوراک نمیرود ولی نوع رژیمی این خوراک با کالری کم هم همان طعم را دارد.
سوشی سبزیجات

طرز تهیه سوشی سبزیجات


سوشی سبزیجات یک نوع غذای دریایی و البته رژیمی غنی است که در مدت 45 دقیقه آماده سرو می شود. این سوشی با سس سویا و سبزیجات تازه تهیه می شود.
سالاد بروکسل

طرز تهیه سالاد کلم بروکسل


سالاد بروکسل در دسته ی غذاهای رژیمی قرار دارد و برای بیماران قلبی یک وعده ی سبزیجات غنی محسوب می شود. سالاد کلم بروکسل با پیاز و پسته را حتما امتحان کنید.
سالاد الویه رژیمی

طرز تهیه سالاد الویه رژیمی


سالاد الویه رژیمی برای افرادی که رژیم کم کالری برنامه اصلی غذایی انهاست و مبتلایان به کلسترول خون بالا یک وعده ی غذایی سالم و کامل و البته خوشمزه است.
سوپ-فلفل-دلمه-ای

طرز تهیه سوپ فلفل دلمه ای رژیمی


یک سوپ رژیمی مناسب برای درمان آنفولانزا. فلفل ها را بشویید و به چهار قسمت تقسیم نمایید. الیاف سفید وسط آن و نیز دانه های فلفل را جدا کنید و آن ها را از طرف پوستشان روی سینی فر قرار دهید.
پیتزا سبزیجات

طرز تهیه پیتزا سبزیجات رژیمی


طرز تهیه پیتزا سبزیجات رژیمی با مواد اولیه کم کالری از قبیل ذرت و پنیر پیتزای مخصوص را در لیست غذاهای رژیمی خود بگنجانید و لذت ببرید.