دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرماخوردگی
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
4.613
غذای سرماخوردگی

بهترین غذای سرماخوردگی چیست؟


غذای سرماخوردگی یا بهتر است بگوییم تغذیه مفید برای فرد مبتلا به آنفولانزا و گرفتگی بینی باید محتویاتی داشته باشد که بدن را برای رفع این مشکل تقویت کند.
سرماخوردگی و آسم

روش های پیشگیری از سرماخوردگی با وجود آسم


رعایت بهداشت می تواند گسترش عفونت ها از جمله سرماخوردگی را کاهش دهد. با اطمینان حاصل کردن از اینکه خود و تمامی اعضای خانواده تان به صورت منظم و مداوم دست های خود را می شویید از سرماخوردگی پیشگیری کنید.
آبریزش بینی

هنگام سرماخوردگی مانع آبریزش بینی و عطسه نشوید


پزشکان معتقدند: هرگونه دارویی که مانع آبریزش بینی در هنگام سرماخوردگی شود مضر است، زیرا باعث محبوس شدن ترشحات در بدن و غلیظ شدن و تبدیل آنها به نزله می شود که خود عامل برونشیت و ورم ریه می شود.
پیازچه

پیازچه در درمان سرماخوردگی معجزه میکند


پیازچه خواص فوق العاده ای برای بدن دارد که از جمله آنها میتوان به درمان طبیعی سرماخوردگی، زیبایی پوست، تقویت استخوان ها،حفظ سلامت قلب، برطرف کردن عفونت ها اشاره کرد.
سرماخوردگی

مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک در سرماخوردگی


سرماخوردگی بیماری شایعی است که سالانه 3تا4 بار به آن دچار می شویم.بسیاری از سرماخوردگی ها ویروسی بوده و مصرف آنتی بیوتیک در این موارد نادرست و آسیب رسان خواهد بود.
سرماخوردگی

پاک سازی خانه از سرماخوردگی


وقتی کسی در خانه سرما میخورد امکان اینکه بقیه هم مبتلا شوند زیاد است چون ویروس سرماخوردگی در خانه پخش میشود. با این ترفند ها ویروس سرماخوردگی را از خانه دور کنید.