زیبایی پوست

درمان سیاهی پشت لب
سیاهی پشت لب یکی از مشکلاتی ناراحت کننده در بین خانم ها است که با راهکارهای ساده و درست کردن چند ماسک خانگی میشود آن را از بین برد.
جوانی پوست دست

رازهای طلایی خانم هایی که پوست دست جوانی دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همانطور که به جوانی پوست صورتتان اهمیت می دهید از دست هایتان نیز مراقبت کنید تا دچار پیری زودرس نشوند می توانید از ماسک های جوان سازی نیز استفاده کنید.
درمان پیری دست

توصیه متخصص پوست برای رفع پیری دست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رفع پیری دست یعنی داشتن دستهانی با پوست و ظاهری جوان . زیبایی دست ها را دست کم نگیرید و برای حفظ آن به توصیه های توجه کنید.
راز جوانی پوست زنان کره ای

جوانی پوست زنان کره ای با قانون 10 ثانیه !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان کره ای دارای پوستی زیبا و جوان و منحصر به فردی هستند و در این ویژگی پوست آن ها 5 راز پنهان وجود دارد که برای تمام خانم ها مهم و ضروری است.
کاربرد آسپرین

کاربردهای جالب آسپرین مخصوص زیبایی زنان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زنان رازهایی را در مورد زیبایی باید بدانند تا مشکلاتی مثل تیرگی زیربغل ، جوش و اکنه و مسائلی مربوط به زیبایی مو را رفع کنند.
میکرونیدلینگ

اصول شستشوی صحیح صورت بعد از میکرونیدلینگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از انجام میکرونیدلینگ برای جلوگیری از عفونت و آسیب های پوستی دیگر باید نکات ایمنی را رعایت کنید و پوست خود را با مواد مناسب شستشو دهید و مرطوب نگه دارید.
لک صورت درمان

تیره ترین لک صورت را با آب پیاز درمان کنید + ماسک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بخشی از راه حل های زیبایی ، جوانسازی و رفع جای جوش و لک صورت درمان گیاهی و خانگی است ، ماسک ساده والبته موثری برای این مورد می توان با پیاز قرمز تهیه کرد.
شلی پوست گردن

درمان شلی پوست گردن مثل آب خوردن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شلی پوست گردن را با استفاده از روش های ساده و خانگی نیز می توانید درمان کنید ، برای سفت شدن پوست گردن از این ماسک ها و مواد طبیعی و مفید غافل نشوید.
ماسک آب برنج

ماسک آب برنج برای تنگ کردن منافذ پوست

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ماسک آب برنج جزو ماسک های فوق العاده موثر برای جوانی پوست و جلوگیری از پیری پوست صورت است . برای منافذ باز پوست ماسک آب و پودر پرنج بهترین روش درمان است.
ماسک جلبک دریایی

جوانسازی پوست با ماسک جلبک دریایی + روش اصلی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شنیده اید که برای زیبایی ، جوانی ، شفافیت و درخشان شدن پوست ماسک جلبک دریایی بسیار توصیه می شود . قبل از استفاده از این ماسک گیاهی روش آماده کردن آن را بیاموزید.
راز زیبایی عروس

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای زیبایی و جذاب تر شدن عروس خانم ها در شب عروسی راز هایی وجود دارد که می توانید با دانستن این رازها نقص های ظاهر و اندام خود را برطرف سازید و در محفل عروسیتان بدرخشید.
لیزر فرکشنال

همه چیز را درباره لیزر فرکشنال بدانید + تصاویر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
لیزر فرکشنال را در یک جمله می توان روشی مدرن برای رفع ترک های پوست ، جوانسازی و درمان افتادگی پوست صورت و پلک ، پاکسازی پوست از جای جوش و لک و دهها مورد زیبایی دیگر معرفی کرد.
خدمات پوست

محبوب ترین خدمات پوست، مو زیبایی چیست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زمینه خدمات پزشکی و زیبایی مراجعه به اماکنی است که از طرف وزارت بهداشت دارای مجوز باشند برای شما مناسب می باشد، در غیر این صورت برای شما نتیجه ی عکس دربر خواهد داشت.
افتادگی پلک

رفع افتادگی پلک در 2 دقیقه + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو روش فوق العاده برای درمان و رفع سریع افتادگی پلک پالا و پلک پایین که با کمترین هزینه می توان آنها را اجرا کرد.
زیبایی سریع پوست

10 باید و نباید یک متخصص برای زیبایی سریع پوست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شفافیت و سالم بودن پوست یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در زیبایی چهره می باشد پس اگر به دنبال زیبایی سریع پوست خود هستید باید نکاتی را برای مرقبت از آن رعایت کنید.
صفحه 1 از 19