آزادراه تهران شمال

تردد شبانه در آزادراه تهران - شمال متوقف شد

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1399کد مطلب : 16087زمان مطالعه : 2 دقیقه
به دلیل اجرای تکمیل عملیات سامانه های هوشمند، از روز٢٠ فروردین تا ١٥ خرداد تردد از قطعه یک آزادراه تهران-شمال از ساعت ١٩ تا هفت صبح روز بعد مسدود شد.

توقف تردد شبانه در آزادراه تهران شمال

ایرنا:بر اساس اعلام مرکز مدیریت راهها از آخرین وضعیت ترافیکی، هم اکنون ترافیک سنگینی در آزادراه قزوین-کرج -تهران حدفاصل محمدشهر تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگینی در محدوده گرمدره وجود دارد. 

آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از جاده های استان های آذربایجان غربی، البرز،تهران،مازندران،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،زنجان،لرستان ،فارس، قم، قزوین ،سمنان،گیلان ،کهگیلویه و بویراحمد و مرکزی خبر می دهد. 

مهم ترین عملیات کارگاه جاده ای نیز مربوط به آزادراه تهران–شمال و بالعکس ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران است که از تاریخ 20 فروردین تا 15 خرداد از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به دلیل اجرای تکمیل عملیات سامانه های هوشمند، مسدود است و تردد از جاده های جایگزین کرج – چالوس، فیروزکوه و هراز انجام می شود. 

تردد بین استانی در شبانه روز گذشته افزایش یافت 

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. 

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢ هزار ٢٩٧تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل ٥.٧درصد افزایش تردد را نشان می دهد. 

گزارش مرکز مدیریت راهها اضافه میکند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٨درصد و اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/م 

تردد شبانه در آزادراه تهران - شمال متوقف شد

1.73
این مطلب مفید بود ؟12
وبگردی