آپدیت ویندوز 10
اگر به دنبال ارتقاء و آپدیت ویندوز 10 با روش های سریع و آسان هستید مراحل آموزش آن را میتوانید به طور کامل از سایت نمناک با تصاویر مشاهده نمایید.

آموزش کامل آپدیت ویندوز10

اگر شما نیز یکی از کاربران نسخه اول ویندوز 10 هستید،شاید خواستار این باشید که سیستم عامل خود را به روز رسانی نمایید و اما شاید برایتان سوال باشد که سریعترین و آسانترین روش برای آپدیت ویندوز 10 چیست؟جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک خواهیم گفت.

در این مقاله ما قصد داریم روند ساده ای را برا به روز رسانی مستقیم ویندوز 10 به آخرین نسخه را داریم.

بطور کل یکی از معمول ترین روش های آپدیت ویندوز 10 بدین شیوه است که شما ابتدا وارد Start"ایکون پایین دسکتاپ در سمت چپ"شوید.سپس بر روی گزینه Setting کلیک نمایید.بعد از فشردن گزینه Setting پنجره ای در صفحه نمایش شما باز می شود که باید در آن گزینه System را برگزینید.

بعد از انتخاب System بر روی گزینه About کلیک نمایید.اینک صفحه مشخصات سیستم شما در مقابل چشمانتان قرار دارد.

تمام مراحل در یک نگاه :Start-> Setting-> System -> About

آپدیت ویندوز 10 دستی

معمول ترین روش های آپدیت ویندوز 10

یکی از راه هایی که می توانید ویندوز خود را آپدیت کنید باید این مراحل را به ترتیب انجام دهید.اما این روش یکی از کندترین روش ها محسوب می شود و باید زمان بیشتری را صرف به روز رسانی نمایید.

با این وجود ما این روش را به شما معرفی می کنیم که روشی بسیار سریع است.

بهترین و سریعترین راه برای به روز رسانی ویندوز

اگر شما قصد دارید تا به سریعترین روش ممکن ویندوز 10 خود را به روز رسانی کنید ، باید این مراحل را به ترتیب انجام دهید.

1-ابتدا بر روی دکمه جستجو یا search button ویندوز 10 که به نام cortana شناخته شده است.اینک "Windows 10 Upgrade Assistant" را جستجو نمایید.

مراحل آپدیت ویندوز 10

مراحل آموزش آپدیت ویندوز 10

2-اگر کامپیوتر شما به روز باشد،سیستم به شما اطلاع خواهد داد که دستگاه شما به آخرین نسخه از ویندوز 10 به روز رسانی شده است.اما اگر ویندوز شما به روز رسانی نشده باشد،در پایین پنجره "Windows 10 Upgrade Assistant" ، گزینه ای به نام "Update Now" وجود خواهد داشت.

به روزرسانی سیستم عامل

روش سریع و آسان به روزرسانی ویندوز

3-بعد از مشاهده بخش "Update Now" بر روی آن کلیک نمایید.بعد از کلیک کردن باید چند دقیقه صبر کنید تا نسخه دانلودی ویندوز شما آماده شود.پس از آماده شدن نیز ویندوز شما به نسخه آخر ارتقاع خواهد یافت.البته لازم به ذکر است که هیچ یک از فایل های ما حذف و یا جابجا نخواهند شد.

 آخرین ورژن آپدیت ویندوز 10

ارتقاء و بروز رسانی سیستم عامل 

آپدیت ویندوز 10 و ارتقاء و به روزرسانی ویندوز 10

3.741
این مطلب مفید بود ؟3011
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : ویندوز 10
وبگردی