تولد
چیتگر
منطقه چیتگر مناسب کسانی می باشد که علاقه مند به زندگی در مکانی خوش آب و هوا می باشند.

وضعیت آپارتمان در چیتگر و حوالی آن

اجاره آپارتمان در چیتگر را باید به کسانی پیشنهاد داد که زندگی در مناطق خوش آب و هوا را دوست دارند و می خواهند در یک منطقه ی شهریِ با صفا زندگی کنند. شهرک چیتگر با این که جزء مناطق استان تهران محسوب می شود اما دارای آب و های بسیار خوشایند و مطلوب تری است. این شهرک بر خلاف مناطق دیگر استان تهران که عمدتاً دارای آلودگی چشمگیری در هوای خود هستند، از آب و هوایی به مراتب تمییز تر و پاکیزه تر برخوردار است.

جالب است بدانید اجاره آپارتمان در چیتگر تنها چند سال اندکی است که امکان پذیر شده، چرا که در زمان های گذشته این شهرک، منطقه ای بود که مردم برای دیدن دریاچه ی چیتگر و پوشش گیاهی زیبایش به آن جا می رفتند. در حالی که امروزه به واسطه ی ساخت و ساز های مکرری که در این شهرک خوش آب و هوا اتفاق افتاده است، در زمره ی شهرک های مسکونی قرار گرفته و اجاره، رهن و خرید آپارتمان را برای علاقه مندان و متقاضیان امکان پذیر کرده است.
شما می توانید با اجاره آپارتمان در چیتگر و نقل مکان به این شهرک مسکونی تازه تاسیس شده، آرامش بخش ترین اوقات را داشته باشید و از آب و هوای دلپذیر آن نهایت لذت را ببرید. با زندگی در شهرک چیتگر نه تنها می توانید از امکانات سطح کلان شهر تهران بهره مند شوید، بلکه از آلودگی های طاقت فرسای سطح شهر نیز دور هستید.
این شهرک از منطقه ی 22 کلان شهر تهران دارای بافت مختلفی اعم از بافت مسکونی، تجاری و تفریحی می باشد، از این رو انتخاب بسیار مناسبی برای زندگی در استان تهران محسوب می شود.
اگر خواهان اجاره آپارتمان در چیتگر هستید و قصد دارید در این منطقه ی خوش آب و هوا به زندگی خود ادامه دهید، مطالعه ی این مقاله را به شدت توصیه می کنیم؛ زیرا اگر در ادامه با ما همراه شوید می توانید اطلاعات جامع و مفصلی پیرامون این شهرک مسکونی کسب کنید. اگر قبل از هر اقدامی برای اجاره ی آپارتمان در منطقه 22 در مورد شرایط مختلف آن به کسب اطلاعات بپردازید، به طور قطع بهترین اقدامات ممکن را در این راستا انجام خواهید داد؛ پس خواندن باقی مطالب را از دست ندهید.

بررسی چیتگر از نظر جغرافیایی و امکانات تفریحی

چیتگر

در وهله ی اول بهتر است در مورد موقعیت جغرافیایی چیتگر صحبت کنیم، در واقع این منطقه خوش رخ، نوساز و خوش آب و هوا در بخش غربی استان تهران قرار گرفته است. وجود دریاچه ی زیبای چیتگر منجر شده این منطقه، دارای مناظر و چشم انداز های فوق العاده ای باشد که جزء اصلی ترین عوامل در محبوبیت بالای آن است.

اگر بخواهید در مورد موقعیت جغرافیایی شهرک چیتگر بیشتر بدانید لازم است بگوییم از سمت شمال به ارتفاعات با شکوه رشته کوه های البرز و از سمت شرق چسبیده به منطقه ی 5 شهرداری است، در حالی که از طرف جنوب به آزاد راه تهران کرج متصل می شود.

همان طور که در بخش قبلی هم گفتیم، چیتگر علاوه بر بافت مسکونی دارای بافت تفریحی نیز می باشد که جزء جذابیت های منحصر به فرد این منطقه شمرده می شود. برای این که مناطق تفریحی چیتگر را معرفی کنیم، آن ها را طی مواردی آورده ایم که عبارتند از:

 • آبشار تهران
 • دریاچه ی مصنوعی چیتگر
 • بوستان جوانمردان ایران
 • شهربازی هزار و یک شهر
 • تهران مال
 • پردیس سوار کاری
 • پارک آبی چیتگر
 • مجتمع ساختمان اداری تجاری آرتمیس
 • مونوریل چیتگر
 • تله کابین
 • پارک جنگلی چیتگر
 • باغ گای گیاه شناسی
 • پارک جنگلی لتمان
 • زیبا ترین مسیر های کوهنوردی
 • قایق سواری در دریاچه ی چیتگر
 • پیست پرش در آسمان
 • پیست کارتینگ
 • و موارد بسیار عدید دیگری که سبب جذب گردشگران بسیاری شده است.

با وجود تفریحاتی نظیر مواردی که ذکر کردیم، زندگی در چیتگر می تواند جزء جذاب ترین انتخاب های هر فردی باشد. لذا تنها کافیست با طی کم ترین مساحت ممکن و به سرعت به محل این تفریحات رفته و از وجود آن ها بهره مند شوید.

ویژگی های منحصر به فرد منطقه 22 تهران (چیتگر)

آپارتمان در چیتگر

منطقه 22 تهران دارای ویژگی های منحصر به فرد فراوانی است که در ادامه به برخی از بارز ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

 • منطقه ی 22 تهران گسترده ترین توسعه ی شهری واقع در استان تهران را دارد که شهرک زیبای چیتگر متعلق به این منطقه ی وسیع است.
 • همان گونه که در بخش های قبلی گفتیم شهرک چیتگر دارای آب و هوای بسیار مطلوب و خوشایندی است، به گونه ای که توانسته در اولین رتبه ی خوش آب و هوا ترین محل در منطقه ی 22 تهران قرار بگیرد.
 • به طور کلی بنا بر اندازه گیری هایی که انجام شده است، مساحت این شهرک به اندازه ی 180 هکتار می باشد. این مساحت برای ساخت و ساز 20 هزار واحد مسکونی و آپارتمانی بسیار مناسب و استاندارد است.
 • شهرک چیتگر دارای فضای سبزی به اندازه ی 4 برابر استاندارد های اعلام شده در سرانه ی فضای سبز استان تهران است، که جزء عوامل موثر در آب و هوای خوشایند آن محسوب می شود.
 • از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این شهرک می توان به دسترسی مطلوب آن به اکثر مسیر های پر تردد تهران اشاره کرد که عبارتند از بزرگ راه تهران شمال، بزرگ راه شهید همت، بزرگ راه شهید حکیم، آزاد راه تهران کرج، بلوار ایران خودرو و بلوار پژوهش.
 • از آن جا که شهرک چیتگر به تازگی بنا شده دارای لاکچری ترین و مدرن ترین بافتی است که از مراکز آموزشی، درمانی، ورزشی، تجاری، مذهبی و فرهنگی بسیار مجهز و کم نظیری برخوردار است.
 • این شهرک با این که جزء شهرک های حاشیه نشین استان محسوب می شود دارای فاصله ی کمی با مرکز تهران است به گونه ای که پس از گذشت مسافتی معادل با 22 کیلومتر می توانید به مرکز شهر برسید. همچنین لازم است بگوییم فاصله استقرار فرودگاه بین المللی مهرآباد با منطقه 22 چیزی حدود 13 کیلو متر می باشد.
 • با توجه به استاندارد های نقشه کشی ساختمان ها و برج های مسکونی احداث شده در این شهرک، هر کدام از برج ها در راستای زیبا کردن بخش های مشاع منطقه، دارای 40 متر مربع فضای سبز هستند.
 • جالب است بدانید از پنجره ی بسیاری از برج های مسکونی چیتگر می توانید چشم انداز های زیبایی که نشان دهنده ی دریاچه ی نیلگون چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی هستند را ببینید، از این رو ویوی ساختمان های واقع در این شهرک همواره زبان زد همه است.
 • تمام ساختمان ها و برج های احداث شده در این شهرک زیبا بر اساس استاندارد های جهانی بنا شده اند، به گونه ای که توانسته اند انواع و اقسام گواهینامه های تشخیص کیفی را کسب کنند.
 • ساختمان های شهرک چیتگر در راستای کسب این گواهینامه ها، توانسته اند تندیس های بسیار زیادی دریافت کنند که کیفیت بالای آن ها را به اثبات می رسانند.
 • ساختمان های مسکونی ساخته شده در چیتگر شامل امکانات بسیار زیادی هستند که چشم پوشی از آن ها امکان پذیر نیست. برخی از این امکانات عبارتند از داشتن سیستم اطفاء حریق، ظرفیت مازاد پارکینگ ها، داشتن لاکچری ترین لابی ها، سالن اجتماعات، سالن های ورزشی و موارد دیگری از این دست.

ساختمان های چیتگر دارای چه خصوصیاتی هستند؟

ساختمان های چیتگر

اگر بخش قبلی را خوانده باشید مطمئناً با برخی از خصوصیات ساختمان های ساخته شده در این شهرک آشنا شده اید که بسیار پر مزیت و قابل توجه هستند. با توجه به این که این شهرک دارای ساختمان های استانداردی است، می توان خصوصیات پر شماری را معرفی کرد که هر کدام به نوبه ی خود از اهمیت بسزایی برخوردار هستند.
 
از آن جا که تمام ساختمان های این شهرک دارای ارتفاعات بلندی می باشند، از بهترین سیستم های آبرسانی برای همه ی طبقات استفاده شده است. بنابراین نباید به هیچ وجه نگران فشار آب طبقات بالای برج ها باشید.
واحد های مسکونی آپارتمان های چیتگر در متراژ های متعددی ساخته شده اند، از این رو همه ی تقاضا کننده ها می توانند با هر سلیقه و خواسته ای، به راحتی واحدی مطابق با متراژ مد نظر خود پیدا کنند.
گفتنیست این ساختمان ها از امنیت بالایی برخوردار هستند، زیرا نه تنها دارای نگهبان های کاربلدی می باشند بلکه دوربین های مدار بسته ی متعددی دارند که سبب افزایش امنیت ساختمان ها شده اند. پارکینگ های اختصاصی، لابی های زیبا، پد های بالگرد در پشت بام، درب های ریموت دار و ... از دیگر خصوصیات کم نظیر و منحصر به فرد ساختمان های شهرک زیبای چیتگر می باشند.

بهترین راهکار برای اجاره املاک منطقه 22 تهران ( شهرک چیتگر)

املاک منطقه 22 از آن جا که اکثراً نوساز هستند، دارای واحد های خالی فراوانی می باشند که از طریق انواع و اقسام مراکز مشاوره ی املاک واقع در این منطقه از شهر به صورت های مختلفی اعم از رهن، اجاره ای و فروشی ارائه می شوند. طبیعتاً اولین راهکاری که برای اجاره ی املاک منطقه ی 22 تهران به ذهن تقاضا کنندگان خطور می کند، مراجعه به همین مراکز مشاوره املاک است که نیازمند صرف وقت و هزینه ی قابل توجهی می باشد.

لازم است بدانید علاوه بر این روش، امروزه یکی دیگر از راهکار های اجاره ی املاک این منطقه به خصوص شهرک چیتگر که مورد توجه چشمگیر تقاضا کنندگان قرار گرفته است و تحت عنوان بهره مندی از مشاورین املاک آنلاین شناخته می شود، انواع درگاه های اینترنتی بنگاه های املاک هستند. اینترنت و پل های ارتباطی آنلاین در حال حاضر به عرصه های مختلفی وارد شده است، ارائه ی خدمات اجاره و فروش ملک جزء پر رونق ترین عرصه هایی می باشد که با استقبال کم نظیری در جامعه مواجه شده است.
 
متقاضیان می توانند با اقدام از این طریق ضمن مشاهده ی دقیق مشخصات کیفی، تجهیزاتی، ساختمانی، قیمتی و نقشه کشی املاک منطقه 22، در کم ترین زمان ممکن بهترین انتخاب را داشته باشند.
 
شماره تماس املاک 4030 :
02144769304

رهن و اجاره آپارتمان در چیتگر و اطراف دریاچه

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی