احسان خواجه امیری

وداع دورهمی با سلام احسان خواجه امیری

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1396کد مطلب : 55380زمان مطالعه : 3 دقیقه
احسان خواجه امیری خواننده سرشناس کشورمان آخرین مهمان برنامه دورهمی شد و درباره خواننده محبوبش صحبت کرد و با آهنگ سلام آخر از برنامه دورهمی خداحافظی کرد.

پایان دورهمی با احسان خواجه امیری

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 3 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در حالی آخرین قسمت برنامه دورهمی را روی آنتن برد که میزبان احسان خواجه امیری خواننده سرشناس کشورمان بود.

آخرین برنامه دورهمی با حضور احسان خواجه امیری در حالی آغاز شد که مهران مدیری از تماشاگران حاضر در استودیو خواست روی صحنه بیایند و انتقاداتی که از برنامه دارند مطرح کنند.

بعد از درد و دل مردم با مهران مدیری درباره برنامه دورهمی مهران مدیری از اجرای 156 برنامه با حضور 200 مهمان صحبت کرد و احسان خواجه امیری به عنوان آخرین مهمان در استودیوی برنامه حاضر شد و با خواندن آهنگی زیبا گفتگو با مهران مدیری را آغاز کرد.

احسان خواجه امیری در آخرین قسمت برنامه دورهمی

خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان درباره شروع موسیقی و وانندگی گفت:موسیقی همیشه در منزل ما جریان داشت و من برای اولین بار که خواندم و ساز زدم حدود 7 سالم بود . من از ابتدا دوست داشتم که آهنگساز شوم و هنوز زهم بین خوانندگی و آهنگسازی ، آهنگسازی را بیشتر دوست دارم اما درآمد خوانندگی بهتر است .

 احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری در کنار مهران مدیری در برنامه دورهمی

احسان خواجه امیری درباره ترانه " هرچی آرزوی خوبه مال تو " و معروفیتش با این آهنگ گفت:من این آهنگ را در 19 سالگی خواندم و جا دارد یادی از دکتر افشین یداللهی بکنم که به اندازه پدرم در موفقیت من نقش داشتند و من درس زندگی را از ایشون یاد گرفتم. دکتر افشین یداللهی من را به قاسم جعفری معرفی کردند و بعد از خواندن این ترانه خودم هم باورم نمیشد که این آهنگ اینقدر محبوب شود. اما خوانندگی من از یک شوخی شروع شد .یک روز در یک استودیو بودیم و یک خواننده داشت کارش را ضبط میکرد و بخش هایی از آهنگ را نمیتوانست صحیح بخواند و من دائم آن بخش ها را میخواندم و اینقدر این کار را انجام دادم که کفری شد و گفت برو خودت به همراه پدرت یک آلبوم منتشر کن و اسمش را بگذار من و بابام که بعدها من این کار را کردم.

خواننده سلام آخر درباره سال تولدش گفت:من متولد سال 1363 هستم . آلبوم 30 سالگی باعث شد همه فکر کنند که من 30 سال دارم . در زمان محاسبه سن احسان خواجه امیری، مهران مدیری از ضعفی که در درس ریاضی دارد صحبت کرد و گفت :بالاترین نمره من در ریاضی دو و نیم بوده که من را بخاطر آن در کلاس تشویق کردند.

 احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری در برنامه دورهمی

مجری برنامه دورهمی درباره فضای عاشقانه کارهای احسان خواجه امیری و عاشق شدنش پرسید که گفت:برخلاف کارهایم که اغلب احساسی هستند خودم آدم منطقی هستم اما عاشق شده ام و بالاترین عشق را با همسر و پسرم تجربه کرده ام ، اما خاطرم نیست که چند سال است ازدواج کرده ایم و پسرم ارشان 3 سالش است.

خواننده محبوب احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری درباره خواننده محبوبش گفت:دکتر محمد اصفهانی خواننده محبوب من در همه این سالها بوده است و اولین باری که من روی صحنه رفتم کاری از پدرم و دکتر اصفهانی را خواندم و هنوز هم در همه کارهایم با دکتر اصفهانی مشورت میکنم . مهران مدیری در تکمیل این صحبت ها افزود:دکتر اصفهانی چندبار نام شما در برنامه آمد اما دیگر نمیتوانم از شما برای حضور در برنامه دعوت کنم اما یک شب شام شما را به منزلم دعوت میکنم.

در ادامه این گفتگو درباره خصوصیات اخلاقی احسان خواجه امیری صحبت شد و از ترس این خواننده جوان از ماهی و میگو و حیوانات دریایی صحبت به میان آمد .

در بخش پایانی برنامه احسان خواجه امیری یک میکروفون که بیشتر کارهایش را با آن خوانده بود را تقدیم موزه برنامه دورهمی کرد و با خواندن آهنگ سلام آخر از برنامه خداحافظی کرد.

آخرین قیمت برنامه دورهمی با احسان خواجه امیری

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی