طناز طباطبایی

تصاویر برندگان سیمرغ های جشنواره فجر 38

تاریخ انتشار : 23 بهمن 1398کد مطلب : 75818زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بخش سودای سیمرغ پیمان معادی و نازنین احمدی سیمرغ بلورین نقش اول مرد و زن جشنواره را به دست آوردند.

تصاویری از اختتامیه جشنواره فجر 38

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته 22 بهمن ماه 98 با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی چهره های برگزیده به کار خود پایان داد.

این مراسم ویژه سینمای ایران که با حضور اهالی دنیای هنر در برج میلاد برگزار شد با گرامیداشت فریدون جیرانی همراه بود و جوایز مختلف فجر امسال برگزیدگان خود را شناخت.

فریدون جیرانی

رکوردداران سیمرغ بلورین جشنواره امسال

شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت و روز صفر سعید ملکان رکوردداران جشنواره فجر امسال بودند و هر کدام 5 سیمرغ بلورین را به خانه بردند. فیلم خورشید مجید مجیدی هم با سه سیمرغ بلورین در رتبه بعدی قرار دارد.

فیلم خورشید مجید مجیدی به عنوان بهترین فیلم بخش سودای سیمرغ جشنواره امسال شد و فیلم پوست عنوان بهترین فیلم هنر و تجربه را از آن خود کرد.

بهترین فیلم جشنواره از نگاه تماشاگران

روز صفر سعید ملکان جایزه ویژه هیات داوران،سیمرغ زرین بهترین فیلم از نگاه ملی و سیمرغ بهترین فیلم نگاه نو را دریافت کرد و شنای پروانه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.

سیمرغ بهترین بازیگر مکمل مرد و زن

طناز طباطبایی برای بازی در شنای پروانه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل را به خانه برد و امیر آقایی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم شنای پروانه شد.

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن

پیمان معادی برای بازی در فیلم درخت گردو جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد و نازنین احمدی برای بازی در فیلم ابر بارانش گرفته سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.

عکس هایی از برندگان سیمرغ های بلورین جشنواره امسال

امیر آقایی

طناز طباطبایی

جشنواره فجر 38

نازنین احمدی

امیر آقایی

برادران ارک

مجید مجیدی

محمدحسین مهدویان

جشنواره فجر 38

عکس های برندگان سیمرغ های بلورین جشنواره امسال

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
وبگردی