ارنستو والورده

واکنش ارنستو والورده به کمپین علیه لیونل مسی!

تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67883زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در خصوص اتفاقاتی که در روزهای اخیر در مورد لیونل مسی رخ داده واکنش نشان داد.

والورده:مسی داور ال کلاسیکو را تحت تاثیر قرار نداد

بعد از ال کلاسیکو اخبار زیادی در مورد درگیری لفظی لیونل مسی با هرناندز داور این بازی در تونل و بین نیمه شنیده شده اما والورده مدعی شد خیلی به این مسائل اهمیتی نخواهد داد.

واکنش ها علیه مسی:"بارها شاهد صحبت کردن بازیکنان با داور بوده و تجربه زیادی در این خصوص دارم. اگر بحث تحت فشار گذاشن داوران باشد، بارها چنین صحنه ای را در تونل ها دیده ام و من تضمین می کنم که هیچکس نمی تواند در این خصوص و تحت فشار گذاشتن داوران صحبت کند.

چه زمانی که یک بازیکن از رئال مادرید و چه بارسلونا به داوری اعتراض کند، من به صداقت تصمیمات داور شکی ندارم. همانطور که ما به انتقاد عادت کرده ایم، داوران نیز به صحبت کردن با بازیکنان عادت دارند. من روزنامه ها را نخوانده ام، نه نشریات هوادار بارسلونا و نه رئال مادرید.

ارنستو والورده

واکنش والورده به کمپین علیه لیونل مسی

آیا علیه مسی کمپینی به وجود آمده است؟ من هیچ ایده ای در مورد کمپین علیه مسی ندارم و به این مسائل اهمیتی نمی دهم."

شایعات انتقال گریزمان:"من نمی دانم در ملاقات گریزمان با رئیس باشگاه اتلتیکومادرید چه گذشته است اما او به هر حال بازیکنی بسیار باکیفیت است و هیچ شکی در این خصوص وجود ندارد. اما ما باید محتاطانه در مورد بازیکنی که عضو بارسلونا نیست صحبت کنیم زیرا اتلتیکومادرید فینالیست لیگ اروپاست و ما باید به حریف خود احترام بگذاریم."

والورده:پیش بینی ام نسبت به ال کلاسیکو اشتباه بود

شاگردان والورده در دیدار با رئال مادرید در حالی که تکلیف قهرمانی لالیگا پیش از این دیدار مشخص شده بود، به مصاف سپیدپوشان رفتند. بارسا دو بار از رئال پیش افتاد ولی در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید. پس از بازی، والورده تاکید کرد که پیش بینی اش از بازی اشتباه بوده است.

ارنستو والورده

پیش بینی والورده نسبت به ال کلاسیکو

او گفت:" بازی به هیچ وجه بی حال نبود. خیلی بازی هیجانی و سرحالی را تماشا کردیم. بازی سنگینی بود و ما می دانستیم که این بازی ها چگونه هستند و باید چگونه در آنها ظاهر شد. شروع خوبی داشتیم ولی هر دو گل مادرید ضربه سختی به ما بود.

والورده درباره حفظ رکورد شکست ناپذیری گفت:" رسیدن به چنین دستاوردی فوق العاده است. باید جدیت را حفظ کنیم و این موضوع خیلی مهم است.

واکنش ارنستو والورده به کمپین علیه لیونل مسی!

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از ورزش سه / ر
وبگردی