استقلال و شاهین بوشهر

نتیجه بازی استقلال و شاهین بوشهر امروز + فیلم

تاریخ انتشار : 23 آذر 1398کد مطلب : 74411زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم های استقلال تهران و شاهین بوشهر امروز شنبه 23 آذر 98 از هفته پانزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

نتیجه بازی استقلال تهران و شاهین بوشهر

تیم های فوتبال استقلال تهران و شاهین بوشهر از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم استقلال با نتیجه پر گل بازی را به سود خود به پایان رساند.

تیم داوری

داور:علی بای

کمک ها:حسن ظهیری و علیرضا ایلدروم

داور چهارم:میلاد قاسمی

کمک داوران پشت دروازه:سیدعلی میرغفاری و کیوان علیمحمدی

ناظر:محسن ترکی

ترکیب استقلال و شاهین

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، عارف غلامی، وریا غفوری، هروویه میلیچ، علی کریمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، مهدی قائدی و شیخ دیاباته

ترکیب شاهین بوشهر: ماکسیم کوویلیتایا، بهروز نوروزی فرد، مرتضی غلامعلی تبار، حسن نجفی، لوکاگادرانی، سلمان بحرانی، محمدصادق بارانی، دانیال مومنی، حسین مالکی، ابوذرصفرزاده و شهرام سالاری

بازی استقلال و صنعت نفت آبادان

نتیجه نهایی بازی

استقلال تهران   4    -   1   شاهین بوشهر

شرح گل های بازی

استقلال: 

آرش رضاوند ؛ دقیقه 29: اوت وریا غفوری به مسعود ریگی رسید، سانتر این بازیکن با ضربه زیبای آرش رضاوند همراه شد اما واکنش زیبای ماکسیما توپ را به تیرک کوبید  در برگشت، مدافعین شاهین غفلت کردند تا بازهم رضاوند به توپ ضربه بزند و دروازه شاهین را باز کند.

مهدی قائدی؛ دقیقه 52 : تعلل سلمان بحرانی توپ را به استقلالی ها تقدیم کرد، در ادامه توپ به علی کریمی رسید پاس این بازیکن به قائدی رسید تا وی پس از تغییر جهت حرکت با یک ضربه دیدنی دروازه تیم شاهین را باز کند و البته به احترام مردم بوشهر شادی نکرد.

محمد دانشگر؛ دقیقه 58 : حرکت زیبای محمد دانشگر از سمت راست با پیشروی وی ادامه یافت تا اینکه ضربه ناگهانی وی از راه دور پس از وارد شدن به دروازه شاهین، آرام گرفت.

شیخ دیاباته؛ دقیقه 69 : پاس عالی مهدی قائدی درون محوطه جریمه به شیخ رسید تا این بازیکن پس از یک کنترل مناسب و ضربه دقیق، چهارمین گل امروز تیمش و هفتمین گل خود برای استقلال را به ثمر برساند.

شاهین:

حسین مالکی ؛ دقیقه 88: پاس عالی ابوذر صفرزاده به حسین مالکی رسید تا این بازیکن در یک موقعیت عالی قرار بگیرد و ضربه وی پس از برخورد به پای روزبه چشمی وارد دروازه استقلال شود تا ششمین گل خودش در لیگ را به ثمر برساند.

فیلم و نتیجه بازی استقلال و شاهین بوشهر امروز 23 آذر لیگ برتر

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
منبع : بخش خبری نمناک/م
وبگردی