استقلال

کولاک استقلالی ها در بازار نقل و انتقالات

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397کد مطلب : 68669زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه استقلال با سه بازیکن جدید به توافقات پایانی دست یافته است و حتی قراردادهای داخلی هم امضا شده است.

سه ستاره با استقلال به توافق نهایی رسیدند

مرتضی آقاخان به عنوان نخستین خرید تازه باشگاه استقلال شناسایی شد و انگار آبی ها مجدداً تاخت و تاز خود را در بازار نقل و انتقالات شروع کرده اند. گفته می شود استقلال با روح اله باقری، میثم تیموری و فرشاد محمدی مهر هم به توافقات نهایی دست یافته است و حتی قراردادهای داخلی هم امضا شده است.

اما قرار است اعلام رسمی این خریدها به تدریج و در روزهای آتی انجام شود. قصد از این کار بازرسی بازار نقل و انتقالات و البته در نظر گرفتن شرایط سایر گزینه هاست.

استقلال

پیوستن این سه نفر به استقلال قطعی شد

در صورتی که وصل شدن این سه نفر به استقلال واضح شده باشد باید کار علی قربانی و احتمالا جابر انصاری را در استقلال پایان شده بدانیم. اضافه بر آقاخان، باقری هم مهاجم است و جذب این دو نفر نشان می دهد که وینفرد شفر دیگر اعتقاد و نیازی به قربانی و انصاری ندارد و این دو نفر احتمالا در روزهای آینده از استقلال جدا خواهند شد.

خصوصیت های شگفت انگیز خرید تازه استقلال

مرتضی آقاخان مهاجم تیم فوتبال پیکان با عقد قرارداد رسمی به عضویت تیم فوتبال استقلال در آمد. این بازیکن به مدت 3 فصل با استقلال قرارداد بست.

مرتضی آقاخان

مهمترین خصوصیت مرتضی آقاخان 

مهمترین خصوصیت آقاخان ، بهره وری بالای او به عنوان یک مهاجم است. آقاخان در 960 دقیقه حضورش، 6 بار گلزنی کرد. این یعنی هر 160 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است. بر اساس آمارها آقاخان به عنوان چهارمین بازیکن برتر لیگ آماری شناسایی می شود.

نهایی شدن خریدهای استقلال در نقل و انتقالات

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از پارس فوتبال / برنا/ ر
وبگردی