آموزش و پرورش

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1401کد مطلب : 978زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی رشته‌های آموزش و پرورش، 13 اردیبهشت ماه منتشر می‌شود.

فارس به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت ورود به جلسه نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1401 ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش در تاریخ 13 اردیبهشت ماه خبر داد.

وی گفت:داوطلبان این آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید از 13 اردیبهشت ماه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با درج اطلاعات شناسنامه‌ای شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و اطلاعات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری از کارت شرکت در آزمون خود پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد:آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 15 و 16 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و بیش از 500 هزار نفر متقاضی شرکت در این آزمون هستند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد:اطلاعیه تکمیلی درباره نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی https://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=14&id=7594 منتشر شده است و لذا باید داوطلبان برای کسب اطلاعات لازم در این خصوص این اطلاعیه را به دقت مطالعه کنند.

انتهای پیام/م

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : استخدام
وبگردی