استخدام آموزش و پرورش

آموزش و پروش 5 هزار معلم استخدام می کند

تاریخ انتشار : 23 تیر 1400کد مطلب : 68669زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از جذب بیش از پنج هزار نیرو در دستگاه تعلیم و تربیت استان از طریق آزمون ماده 28 و دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.

قاسمعلی خدابنده در نشست مشترک با مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان از جذب بیش از پنج هزار نیرو در دستگاه تعلیم و تربیت استان از طریق آزمون ماده 28 و دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت مطلوب دانشگاه فرهنگیان استان به منظور آماده سازی دانشجومعلمان برای حضور در کلاس های درس گفت:طی سه سال گذشته سهمیه خوبی در پذیرش دانشجومعلمان و همچنین استخدام ماده 28 به دستگاه تعلیم و تربیت استان اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه دستگاه تعلیم و تربیت استان برای سال تحصیلی آتی با کمبود حدود 23 هزار نیروی انسانی مواجه است، افزود:سال گذشته با کمبود حدود 19 هزار نیروی انسانی مواجه بودیم که توانستیم با اتخاذ تدابیر لازم و استفاده از ظرفیت حق التدریس و خریدخدمات این کمبود نیرو را مدیریت و ساماندهی کنیم.

اقتصادنیوز: خدابنده با تأکید بر لزوم اندیشیدن تمهیدات لازم برای آغاز سال تحصیلی پیش رو افزود:دانشگاه فرهنگیان استان در حوزه دانشجویی، اساتید و کارکنان رتبه های ممتاز بسیاری را در سطح کشور کسب کرده است.

 

مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی ادامه داد:امسال سه هزار و 212 نیروی ماده 28 و بیش از دو هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب دستگاه تعلیم و تربیت استان می شوند.

انتهای پیام/م

آموزش و پروش 5 هزار معلم استخدام می کند

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : استخدام
وبگردی