استقلال
ملاقات اتفاقی چند بازیکن استقلال با علیرضا منصوریان در جشن شب یلدایی که یک دوست مشترک تدارک دیده بود، با چند روز تأخیر لو رفت و بهانه ای شد برای برخی کانال ها تا از تولید حاشیه ای جدید در استقلال خبر بدهند.

کدام بازیکنان استقلال در میهمانی قزوین، منصوریان را دیدند

استقلال فوق العاده نتیجه می گیرد و طرفداران به شدت راضی هستند. البته داخل باشگاه بعضی ها علاقه ای ندارند بازیکنان با سرمربی سابق تیم ارتباطی داشته باشند. دو روز قبل بود که معلوم شد چند بازیکن تیم با منصوریان در میهمانی شب یلدا دیدار داشته اند.

پیش تر جز میلاد زکی پور هیچ یک از بازیکنان استقلال تولد علیرضا منصوریان را به او تبریک نگفته بود که این سبب انتقاد از بازیکنان استقلال در فضای مجازی شده بود و اینکه به سرعت سرمربی سابق خود را فراموش کردند.
البته که علیرضا منصوریان با وجود استعفاء از استقلال این تیم را هم چنان دوست دارد و دوست دارد تیم نتیجه بگیرد چون اینطوری به سود او هم هست و می گویند شفر با تیمی که علیرضا منصوریان بسته نتیجه می گیرد. از سوی بازیکنان استقلال هدفشان از این دیدار فقط احوالپرسی بوده و نه چیز دیگری و به نوعی رسم معرفت را به جا آوردند که در فرهنگ ایرانی وجود دارد.

ظاهرا وینفرد شفر از دست این بازیکنان ناراحت شده است و از باشگاه خواسته به این بازیکنان تذکر بدهد.

این بازیکنان بیشتر بازیکنان ذخیره استقلال هستند. هر چند یکی دو بازیکن اصلی تیم هم در این دور همی دیده شد.

روزنامه خبرورزشی امروز فاش کرد سید مجید حسینی، بهنام برزای، علی قربانی، ارشیا بابازاده بازیکنانی بودند که در میهمانی که توسط یک فرد متمول و در قزوین برگزار شد، حضور داشتند.

استقلال

دیدار بازیکنان استقلال با منصوریان

مهمانی شب یلدای بازیکنان استقلال در قزوین

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از خبرآنلاین / ر
وبگردی