الهام طهموری
الهام طهموری بازیگر سریال پدر با نقشی متفاوت در سریال وارش ساخته جدید احمد کاوری به تلویزیون بازگشت.

الهام طهموری با نقشی متفاوت در سریال وارش

الهام طهموری بازیگری که با نقش مهتاب دختر حاج علی تهرانی در سریال پدر شناخته میشود با سریالی جدید مهمان خانه های مخاطبان در شبکه سه سیما شد.

بازیگر سریال پدر با نقشی متفاوت در سریال وارش به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید مقابل دوربین رفت و با بازیگران سرشناس این سریال همبازی شد.

الهام طهموری

الهام طهموری در این سریال ایفاگر نقش وارش، یکی از شخصیت های اصلی سریال است که بعد از فوت همسرش جواد با فرزندش زندگی دشواری را سپری میکند و ماجرای پر فراز و نشیب دلدادگی به یار محمد سیستانی مرد جوانی که از جنوب کشور برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور و ماهیگری پناه آورده بود، داستان سریال وارش را شکل میدهد.

الهام طهموری

الهام طهموری که بازی در سریال هایی چون پیک راستان ، نفس گرم ، سرزمین کهن، آسمان هوای باران دارد،پرستاران، پدر و بی قید و شرط را در کارنامه هنری اش دارد با بازی در سریال وارش هنر بازیگری اش را بیش از پیش در معرض نمایش گذاشت.

الهام طهموری و هدایت هاشمی

این بازیگر کشورمان در سریال وارش با بازیگرانی چون علیرضا کمالی، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، پیام احمدی نیا، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و... همبازی است.

الهام طهموری

اواخر مردادماه سال گذشته بود که الهام طهموری با انتشار پستی خبر از ازدواجش داد و عکس هایی از مراسم ازدواجش را به اشتراک گذاشت. حامد احمدجو بازیگر کشورمان همسر الهام طهموری است.

الهام طهموری و همسرش

الهام طهموری و مهدی سلطانی

الهام طهموری بازیگر سریال پدر با وارش به تلویزیون بازگشت

3.649
این مطلب مفید بود ؟3514
منبع : صفحه الهام طهموری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی