امدادرسانی پرستارها در زلزله
پرستاران نوزادهای تازه متولد شده در شمال شهر تایپی تایوان، اخیرا در طی زلزله 6.1 ریشتری با واکنش های متعددی روبرو شدند.

اقدام جالب پرستاران نوزادهای تازه متولد شده در حین زلزله

از سخت ترین بلایای طبیعی که دست انسان در آن دخیل نیست و علیرغم پیشرفت تکنولوژی بشر هنوز موفق به پیش بینی آن نشده است، زلزله می باشد که با میزان ریشترهای مختلفی خودنمایی می کند و می تواند آسیب های متعددی را به سطح زمین، شهرها، کارخانه ها و... وارد سازد.

با این حال زلزله به دلیل حرکت صفحات زیرزمینی در زیر پوسته اتفاق میافتد که قطعا در این چند سال اخیر تعدادی زلزله را در اقصی نقاط کشورمان دیده ایم که توانسته است خسارت های تلخ و جبران ناپذیری را گاها ایجاد سازد که برای مقابله با تلفات ناشی از زلزله می بایست برخی قوانین را در این حین اجرا نمود تا از تلفات و حتی میزان آن جلوگیری شود.

اما اخیرا ویدیویی جالب و تامل برانگیزی از تعدادی پرستار شجاع و بی باک در صفحات مجازی و رسانه های مختلفی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشور تایوان یکی از کشورهای زلزله خیز در میان کشورهای موجود می باشد که این علتی اصلی در ساخت ساختمان های ضد زلزله می باشد تا از جان انسان ها در این پدیده طبیعی مراقبت نماید. با این حال اخیرا زلزله 6.1 ریشتری این کشور را در بر گرفت که ویدیو شگفت انگیزی که توسط دوربین مداربسته یک بیمارستان منتشر شده بود، توانست با واکنش ها متعددی روبرو شود.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، در حین زلزله، پرستاران بی باک زمانیکه در حال کار کردن بودند، می توانستند به خوبی از محل نگهداری نوزادها دست به فرار بگذارند، اما آنها به طرز شگفت انگیزی از نوزادها مراقبت به عمل آوردند!

با این حال این ایثار و از جان گذشتگی پرستاران تایوانی تواسنت با واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو شود چرا که آنها حتی در بدترین شرایط ممکن از انجام وظایف خود دست برنداشتند!

ویدیو اقدام جالب پرستاران نوزادهای تازه متولد شده در حین زلزله

واکنش پرستاران نوزادان تازه متولد شده به زلزله + فیلم

4.659
این مطلب مفید بود ؟545
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی