نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون امیرحسین رستمی بازی در سریال ترک را رد کرد
امرحسین رستمی ، سریال شمس العماره
امرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون بازیگر سریال دودکش پیشنهاد بازی در سریال های ترک را نپذیرفت. در ادامه گفتگوی امیرحسین رستم را میخوانید.

امیرحسین رستمی در سریال هایی همچون یه تیکه زمین ، دودکش ، شمس العماره و دختران حوا ایفای نقش کرده که البته با سریال شمس العماره سامان مقدم در تلویزیون دیده شد.

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص جلب اعتماد کارگردان های شناخته شده در ابتدای کار هنری خود گفت:در همان ابتدای کار در سینما با مسعود کیمیایی و علیرضا امینی کار کردم. در تلویزیون هم چند سریال پخش نشده داشتم؛ ولی «شمس العماره» سامان مقدم اولین کاری بود که با آن شناخته شدم به همین دلیل همیشه از وی سپاسگزارم.

رستمی در ادامه تصریح کرد:به نظر من کسانی که به صورت آکادمیک وارد این عرصه می شوند محترم تر هستند و عده ای را که به هر صورت تجربی این کار را انجام می دهند درک نمی کنم زیرا روال آنها روال عادی مألوف نیست.
 
امرحسین رستمی در سریال شمس العماره
 
امیرحسین رستمی در سریال شمس العماره
 
وی همچنین در مورد نطقه اوج خود در بازیگری بیان کرد:هر کسی در هر شغلی که باشد تقدیر شدن را دوست دارد؛ این علاقه را نمی توانم کتمان کنم اما پشت پرده برخی جوایز آنقدر بد است که من ترجیح می دهم فقط برای لذت خودم بازی کنم. حال خوب خودم و مردم از همه چیز مهمتر است و من حتی پیشنهاد بازی در سریال های ترک داشته ام که نپذیرفتم.
بازیگر سریال "شمس العماره" درباره شیوه انتخاب و پذیرش نقش های خود گفت:ابتدا کارگردان، بعد فیلمنامه و همکاران تیم برایم مورد بررسی قرار می گیرد؛ چرا که وقتی کارگردان خوب باشد سایر موارد هم در سطح عالی خواهد بود.

امیرحسین رستمی ، بازی در سریال ترک امیرحسین رستمی

برگرفته از جام جم سیما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف