امیرحسین رستمی
امیر حسین رستمی در بخشی از صحبت های خود درباره گذشته اش، از روزهای قبل بازیگر شدن و اقدامی که در کنار یکی از هتل ها انجام میداد گفت.

صحبت های جالب امیرحسین رستمی در برنامه خندوانه

امیرحسین رستمی بازیگر طناز سینما و تلویزیون که بسیاری از مخاطبان او را با نقش بهروز مشتاق در مجموعه دودکش می شناسند، به تازگی در برنامه خندوانه حضور یافت و در مورد دوران قبل از بازیگری و چگونگی تهیه شیرخشک و پوشک برای فرزندش را افشا کرد که جذاب ترین بخش صحبت هایش با رامبد جوان را در این بخش از چهره ها در نمناک خواهید خواند.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی در برنامه خندوانه/ عکس از شروین شیرکوبی

دلار می گرفتم با خارجی ها بازی می کردم...

امیر حسین رستمی بازیگر نقش مسعود در لیسانسه ها در برنامه خندوانه حضور یافت و به سؤال رامبد جوان درباره مهارت دیگرش غیر از بازیگری پاسخ طنزگونه ای داد و گفت:

به درد لای جرز هم نمی خورم، نمی دونم ولی شنونده خوبی هستم، دوست و رفیق خوبی هم هستم، من شیرخشک بچم رو با تنیس در می آوردم، اون موقع بازیگر نبودم، یه هتلی بود کنارش هم زمین تنیس، می رفتم کنار زمین می نشستم، خارجی ها می آمدن زمین تنیس رو می دیدند، کیفور می شدند می خواستند بازی کنن اما پارتنر نداشتند و پارتنر لازم داشتند و به تنهایی نمی تونستن بازی کنند و من دلار می گرفتم و بازی می کردم و دلارها رو می رفتم به ریال تبدیل می کردم و می دادم به شیرخشک و پوشک.

مصاحبه امیرحسین رستمی

امیر حسین رستمی/ عکس از شروین شیرکوبی

مختصری درباره امیر حسین رستمی و همسر و فرزندش

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 12 بهمن 1354 در تهران است. این بازیگر سال 83 با رامبد جوان آشنا شد و در سریال «هزاران ستاره» برای جام جم بازی کرد اما این سریال برای ایرانیان داخل کشور پخش نشد، به همین خاطر سال 1384 قید بازیگری را زد و مشغول مدلینگ شد تا اینکه دوباره یکسال بعد با فیلم «فقط چشم‌هاتو ببند» به کارگردانی علیرضا امینی جلوی دوربین بازی کرد و در آثار زیادی ایفای نقش نمود اما با سریال «دودکش» به اوج شهرت دست یافت.

امیرحسین رستمی در سال 1378 و در سن 24 سالگی با همسرش پوراندخت الستی ازدواج کرد و در سن 28 سالگی صاحب فرزند پسری به نام ارشیا شد. آقای رستمی قبل از بازیگری مدتی در یک شرکت داروسازی و مکمل های دام و طیور در شهر صنعتی کاوه کار کرد و مدتی بعنوان مربی تنیس، شاگرد داشت.

ماجرای امیرحسین رستمی و توریست های خارجی چی بود؟

4.231
این مطلب مفید بود ؟265
منبع : مهرداد ناصری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی