اکبر عبدی
اکبر عبدی استاد طنز سینمای ایران با برنامه ای متفاوت به شبکه نسیم می آید و رقیب سرسخت دو برنامه دورهمی و خندوانه میشود.

اکبر عبدی با برنامه ای جذاب در شبکه نسیم

اکبر عبدی بازیگر طنز پرداز سینمای کشورمان یکی از بهترین های دنیای طنز است . این بازیگر پیشکسوت دنیای هنر با برنامه ای متفاوت برای اولین بار در شبکه نسیم جلوی دوربین میرود . بدون شک برنامه ای با اجرای اکبر عبدی میتواند رقیبی برای دو برنامه دورهمی و خندوانه باشد.

در حالی که دو برنامه خندوانه و دورهمی با کارگردانی رامبد جوان و مهران مدیری در دو سال اخیر آنتن طنز صدا و سیما را در اختیار گرفتند این بار خبر می رسد که قرار است رقیب تازه نفس مقابل این دو مدعی برنامه های سرگرمی تلویزیون ظاهر شود.

اکبر عبدی

اکبر عبدی با برنامه ای متفاوت در شبکه نسیم

طبق آنچه منابع مطلع گفته اند رقیب رامبد و مدیری در این عرصه کسی نیست جز اکبر عبدی. هنرپیشه پیشکسوتی که بارها در تلویزیون و سینما، او را در نقش های کمیک دیده ایم و فیلم و سریال های بسیار در ژانر طنز بازی کرده است. گفته می شود حتی شناسنامه برنامه طنز این هنر پیشه برای تلویزیون آماده شده است و عبدی و دوستانش این مجموعه را با عنوان «عبدی شو» در مرحله پیش تولید دارند.

برنامه تلویزیونی «عبدی شو» از ابتدای آذر ماه با اجرای اکبر عبدی روی آنتن می رود. پس از اتمام ماه محرم و صفر، برنامه تلویزیونی عبدی شو با اجرای اکبر عبدی به روی آنتن شبکه نسیم می رود و تا فصل زمستان ادامه خواهد داشت.

این برنامه تلویزیونی با حضور اکبر عبدی، نگاهی به کارنامه فعالیت های سینمایی و تلویزیونی این بازیگر دارد که به نوعی نوستالژی سینمای ایران است. برنامه تلویزیونی عبدی شو به کارگردانی محمد فواد صفاریان پور و مریم نوابی نژاد و تهیه کنندگی جواد فرحانی و کمال طباطبایی از ابتدای ماه پاییز هر شب روی آنتن می رود.

اکبر عبدی رقیب مهران مدیری و رامبد جوان در شبکه نسیم

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
برگرفته از ایران آنلاین _ باشگاه خبرنگاران / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
رضا1396-08-28
سلام اکبر اقا من نقشهای طنز شما رو خیلی دوست دارم خدا بهت صد سال عمر بده تا مردم بخندونی
10
وبگردی