ماجرای نیمروز 2

اکران ماجرای نیمروز 2 در هاله ای از ابهام

تاریخ انتشار : 11 تیر 1398کد مطلب : 44334زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدحسین مهدویان کارگردان جوان سینما به پرسش های مکرر مردم درباره زمان اکران ماجرای نیمروز 2 رد خون واکنش نشان داد.

چرا مجوز اکران ماجرای نیمروز 2 هنوز صادر نشده است

ماجرای نیمروز 2 رد خون فیلمی به کارگردانی محمدحسین مهدویان است که برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و برنده چندین جایزه از این جشنواره سینمایی شد.

در حالی که بیش از چهارماه از اکران ماجرای نیمروز 2 در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گذشته است و خبرهایی از اکران این فیلم محمدحسین مهدویان در ایام نوروز به گوش میرسید اما هنوز هم اکران این فیلم سینمایی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

پاسخ محمدحسین مهدویان به زمان اکران ماجرای نیمروز 2

بعد از پرسش های مکرر مردم درباره زمان اکران ماجرای نیمروز 2 محمدحسین مهدویان کارگردان این فیلم سینمایی با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد.

محمدحسین مهدویان

عکسی از محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم ماجرای نیمروز 2

محمدحسین مهدویان با انتشار این عکس از خودش نوشت : خیلی از شما دوستان نازنینم دایرکت می دین یا کامنت می گذارید که چرا ماجرای نیم روز، رد خون اکران نمی شه؟

خب رفقا آخه هر فیلمی بخواد اکران بشه اول باید پروانه نمایش بگیره دیگه. حالا نمی دونم شما صبرتون کم شده یا ما صبرمون زیاد! بگذریم....

با این حال هنوز برای ساختن فیلم صبرم زیاد نشده. خیلی ها بهم گفتن امسال دیگه فیلم نساز و یه استراحتی به خودت بده. خواستم ولی بازم نشد. مساله اینه که آخه اگه فیلم نسازم چی کار بکنم؟

حالا تا وقتی که یه پاسخی برای این پرسش پیدا بشه و فیلم قبلی هم پروانه نمایش بگیره (البته بدون تغییر)، ما می ریم یه فیلمِ نو می سازیم و برمی گردیم. ایرادی نداره؟

عکس پشت صحنه ی سکانس پایانی ماجرای نیمروز رد خون از مجید طالبی عزیز...

فیلم سینمایی درخت گردو به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی به خواست خدا به همین زودی ....

بهنوش طباطبایی

نقش متفاوت بهنوش طباطبایی در فیلم ماجرای نیمروز 2

اولین روزهای اسفندماه سال گذشته بود که سیدمحمود رضوی، تهیه کننده ماجرای نیمروز:رد خون از تلاش برای اکران نوروزی این فیلم خبر داد و نام این فیلم به عنوان یکی از گزینه های اصلی اکران در نوروز 98 مطرح شد اما خبری از اکران این فیلم در نوروز نشد .

جواد عزتی و هادی حجازی فر

بازی جواد عزتی و هادی حجازی فر در فیلم ماجرای نیمروز 2

ماجرای نیمروز 2 برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در 11 رشته نامزد دریافت جایزه شد اما در نهایت سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری ، بهترین جلوه های ویژه میدانی و بهترین طراحی لباس را دریافت کرد.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر بازیگر فیلم ماجرای نیمروز 2

ماجرای نیمروز 2 با داستانی از حادثه عملیات مرصاد و بازیگرانی چون بهنوش طباطبایی، حسین مهری، هادی حجازی فر، محسن کیایی، هستی مهدوی، جواد عزتی و مهدی زمین پرداز جلوی دوربین رفت و تجربه موفقی از آب درآمد و حالا باید منتظر ماند و دید که آیا فروش خوبی را در گیشه سینماها هم تجربه میکند.

واکنش محمدحسین مهدویان به اکران نشدن ماجرای نیمروز 2

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : صفحه محمدحسین مهدویان / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی