جواد عزتی
ماجرای نیمروز 2 ساخته محمدحسین مهدویان در نخستین هفته اکران گیشه سینماها را در دست گرفت و رونقی دوباره به جدول فروش سینماها بخشید.

ماجرای نیمروز 2 گیشه سینماها را تکان داد

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 یا رد خون به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی از حدود یک هفته پیش اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد.

ماجرای نیمروز 2 برای اولین بار سال گذشته در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست سه سیمرغ بلورین را برای عواملش به ارمغان آورد.

فروش موفق ماجرای نیمروز 2 در نخستین هفته اکران

صفحه رسمی ماجرای نیمروز 2 با انتشار پستی خبر از فروش موفق این فیلم سینمایی در نخستین هفته اکران در سینماهای کشور داد.

ماجرای نیمروز 2

اکران موفق ماجرای نیمروز 2 در سینماها

در صفحه رسمی فیلم ماجرای نیمروز 2 با انتشار این عکس آمده است: فروش میلیاردی ماجرای نیمروز 2 گیشه هفتگی را تکان داد. درحالی که طی هفته های اخیر سینماها با افت شدید فروش و کاهش ضریب اشغال صندلی های خود مواجه بودند، اکران ماجرای نیمروز رد خون رونقی دوباره به گیشه سینماها داده است.

این فیلم در نخستین هفته اکرانش با فروش حدود 1.3 میلیاردی خود، گیشه را تکان داد و با فاصله زیاد از سایر فیلم ها، رتبه نخست جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص داده است.

محسن کیایی و جواد عزتی

محسن کیایی و جواد عزتی در ماجرای نیمروز 2

ماجرای نیمروز 2 با داستانی از حادثه عملیات مرصاد و بازیگرانی چون هادی حجازی فر، محسن کیایی، هستی مهدوی، جواد عزتی ،بهنوش طباطبایی، حسین مهری و مهدی زمین پرداز جلوی دوربین رفت.

هادی حجازی فر

بازی هادی حجازی فر در ماجرای نیمروز 2

ماجرای نیمروز 2 برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در 11 رشته نامزد دریافت جایزه شد اما در نهایت سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری ، بهترین جلوه های ویژه میدانی و بهترین طراحی لباس را دریافت کرد.

محمدحسین مهدویان

محمدحسین مهدویان کارگردان ماجرای نیمروز 2

محمدحسین مهدویان کارگردان جوان فیلم ماجرای نیمروز 2 ساخت فیلم هایی چون ایستاده در غبار ، ماجرای نیمروز ، لاتاری ، ماجرای نیمروز 2 :رد خون و درخت گردو را در کارنامه هنری اش دارد.

بهنوش طباطبایی

بازی بهنوش طباطبایی در ماجرای نیمروز 2

ماجرای نیمروز 2 جانی دوباره به گیشه سینماها بخشید

35
این مطلب مفید بود ؟32
وبگردی