نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون گریم بهرام رادان و پژمان جمشیدی در ایده اصلی + عکس
ایده اصلی ، بهرام رادان و پژمان جمشیدی
بهرام رادان همبازی پژمان جمشیدی در فیلم سینمایی ایده اصلی شد و این دو هنرمند کشورمان با گریمی متفاوت جلوی دوربین این فیلم سینمایی رفتند.

چه خبر از ساخت فیلم ایده اصلی

آزیتا موگویی کارگردان کشورمان که ساخت فیلمی به نام تراژی را در کارنامه هنری اش دارد بار دیگر با بهرام رادان به سراغ ساخت فیلمی با عنوان ایده اصلی رفت و روزهای پایانی این فیلم را سپری میکند.

در روزهایی که به پایان تصویربرداری این فیلم نزدیک میشویم از گریم بهرام رادان و پژمان جمشیدی در این فیلم سینمایی رونمایی شد.

عکسی از بهرام رادان و پژمان جمشیدی در فیلم ایده اصلی

بهرام رادان و پژمان جمشیدی

بهرام رادان و پژمان جمشیدی در فیلم ایده اصلی

صفحه رسمی فیلم سینمایی ایده اصلی با انتشار عکسی درباره فیلمبرداری و بازیگران فیلم ایده اصلی توضیح داد و نوشت :

بهرام رادان و پژمان جمشیدی

عکسی از بهرام رادان و پژمان جمشیدی در فیلم ایده اصلی

فیلمبرداری فیلم سینمایی ایده ی اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی که از یک ماه گذشته در جزیره کیش آغاز شده بود این روزها در قبرس جنوبی به روزهای پایانی نزدیک شده است.

بهرام رادان

بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

ایران ، اسپانیا ، قبرس جنوبی و کانادا به عنوان لوکیشن های ایده ی اصلی انتخاب شده اند و طبق برنامه ریزی های انجام شده گروه با پایان کار در قبرس برای فیلمبرداری بخش های باقیمانده راهی کشور کانادا می شوند.

 مریلا زارعی

گریم مریلا زارعی در فیلم ایده اصلی

همچنین بهرام دهقانی همزمان مشغول تدوین ایده اصلی است تا ساخته جدید موگویی برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده شود.

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان بازیگر فیلم ایده اصلی

بازیگران فیلم ایده اصلی عبارتند از : بهرام رادان در نقش سعید ، مریلا زارعی در نقش رویا ، هانیه توسلی، مهرداد صدیقیان و پژمان جمشیدی بازیگران ایرانی ایده اصلی هستند و بازیگران خارجی پروژه به زودی معرفی خواهند شد.

بهرام رادان

بازی متفاوت بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

بهرام رادان و پژمان جمشیدی که تجربه همکاری با یکدیگر را در آتش بس 2 داشتند باز هم در فیلم سینمایی ایده اصلی به نقش آفرینی در کنار یکدیگر پرداختند.

بهرام رادان و پژمان جمشیدی

بهرام رادان و پژمان جمشیدی در فیلم آتش بس

بهرام رادان و پژمان جمشیدی با گریمی متفاوت در ایده اصلی+عکس

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف