بازیکنان استقلال

پایان فصلی شاید غم انگیز برای 2 ستاره استقلال

تاریخ انتشار : 4 فروردین 1397کد مطلب : 66131زمان مطالعه : 2 دقیقه
وینفرد شفر سرمربی استقلال طی هفته های گذشته و با ارزیابی عملکرد بازیکنانش در مسابقات و تمرینات تیم، به جمعبندی هایی برای کنار گذاشتن چند بازیکن استقلال رسیده است.

بازیکنانی که استقلال بعد پایان لیگ به آنها نیازی ندارد

2 ستاره استقلال به صورت مشروط در فهرست مازاد این تیم قرار دارند.
پیش از پایان سال گذشته بود که صحبت هایی مبنی بر لیست خروج وینفرد شفر منتشر شد. لیستی که البته با تکذیب آن از سوی استقلالی ها روبرو شد.
با این وجود، خبر می رسد که شفر از حالا به مدیران استقلال گفته که پیگیر مشخص شدن تمدید قرارداد بازیکنان باشد. در این میان، او به مدیران استقلال شفاهی گفته که نیازی به جابر انصاری و علی قربانی ندارد.

البته این مسئله هیچ وقت رسانه ای نخواهد شد تا لیگ به پایان برسد. ضمن اینکه تا استقلال بازیکنی نگیرد، قطعا لیست خروجی در کار نخواهد بود.

بازیکنان استقلال

گزینه های خروج از لیست استقلال

گمانه زنی درباره لیست خروجی

با توجه به روحیه خاص شفر او به دنبال بازیکنی است که بتواند نود دقیقه فشار بیاورد و پرس کند و امیدوار باشد و البته خودش را در موقعیت گل قرار دهد. خصوصیاتی که این روزها در کمتر بازیکن استقلال می توان پیدا کرد و حالا شفر قصد دارد در اندک فرصت باقی مانده امید مرده تیم را زنده کند کاری که شاید فقط از دست یک پیرمرد آلمانی بر می آید!

علی قربانی :مهاجم سوادکوهی آبی ها که شفر روی او حساب ویژه ای باز کرده بود هنوز نتوانسته رضایت سرمربی آلمان را کسب کند. قربانی این فصل با فصل گذشته اصلا قابل مقایسه نیست و قربانی که فصل گذشته در لیگ برتر 6 گل زده بود امسال فقط یک گل آن هم به نساجی لیگ یکی است! شفر در تمرینات از قربانی جنگیدن و دویدن برای پرس می خواهد. خود قربانی فکر می کرد که در حاشیه امن است و هیچ خطری فعلا تهدیدش نمی کند اما نمایش ضعیف او در چند هفته گذشته شفر را مردد کرده است.

جابر انصاری:جابر انصاری یکی از بازیکنان خوب استقلال در دربی بود. او بابت جاگیری و خلق موقعیت کارنامه خوبی دارد ولی از بابت هدر دادن موقعیت ها خیلی ها را مایوس کرده است. انصاری بیش از آن که مهاجمی جنگجو باشد فرصت طلب است و با زیرکی به گل می رسد اما در دربی85 بی دقتی کرد و سه موقعیت مسلم گلی که برایش پیش آمد را به گل تبدیل نکرد. انصاری فصل قبل هم در لیست خروج حضور داشت و گسترش فولاد قاطعانه به دنبالش بود اما در نهایت منصوریان او را در استقلال نگه داشت. نمایش انصاری در دربی کمی وضعیت جابر را بهتر کرده و شاید از لیست خروجی های استقلال خارج شود.

پایان فصلی شاید غم انگیز برای 2 ستاره استقلال

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از میزان - اقتصاد نیوز/ ر
وبگردی